lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У15/Група 1
1.КК Абба (Барич)12102878:70122
2.КК Баново Брдо12102828:66922
3.КК Сопот1293669:53421
4.КК Флеш 21385814:65421
5.БКК Раднички1284831:63720
6.КК Горица1376697:68720
7.КК Рас 214410725:86318
8.КК Беко 31266672:68018
9.ОКК Београд 21239600:76315
10.КК Земун 313211661:87915
11.КК ИБЦ11110437:74512
64672 БКК Раднички : КК Баново Брдо 70 : 63
09.11.2019
21:15
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
64673 КК Абба (Барич) : КК Рас 2 79 : 59
09.11.2019
16:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
64674 ОКК Београд 2 : КК Беко 3 54 : 79
09.11.2019
16:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
64675 КК Земун 3 : КК Горица 43 : 61
09.11.2019
10:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
64676 КК Сопот : КК Флеш 2 68 : 33
09.11.2019
11:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
КК ИБЦ - слободна екипа
64677 КК ИБЦ : БКК Раднички 40 : 87
16.11.2019
12:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
64678 КК Горица : КК Сопот 49 : 42
16.11.2019
13:10
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
64679 КК Беко 3 : КК Земун 3 76 : 55
17.11.2019
18:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
64680 КК Рас 2 : ОКК Београд 2 80 : 49
17.11.2019
15:10
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
64681 КК Баново Брдо : КК Абба (Барич) 83 : 77
17.11.2019
14:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Флеш 2 - слободна екипа
64684 КК Абба (Барич) : КК ИБЦ 59 : 34
23.11.2019
18:30
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
64685 ОКК Београд 2 : КК Баново Брдо 52 : 78
27.11.2019
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
64686 КК Земун 3 : КК Рас 2 49 : 37
24.11.2019
15:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
64687 КК Сопот : КК Беко 3 59 : 38
24.11.2019
12:45
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
64688 КК Флеш 2 : КК Горица 83 : 53
24.11.2019
15:10
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
БКК Раднички - слободна екипа
64689 КК ИБЦ : ОКК Београд 2 41 : 55
30.11.2019
12:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
64690 БКК Раднички : КК Абба (Барич) 79 : 61
01.12.2019
10:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
64691 КК Беко 3 : КК Флеш 2 50 : 70
30.11.2019
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
64692 КК Рас 2 : КК Сопот 50 : 75
30.11.2019
18:20
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
64693 КК Баново Брдо : КК Земун 3 79 : 45
01.12.2019
16:00
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Горица - слободна екипа
64696 ОКК Београд 2 : БКК Раднички 55 : 88
07.12.2019
12:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
64697 КК Земун 3 : КК ИБЦ 61 : 51
07.12.2019
15:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
64698 КК Сопот : КК Баново Брдо 41 : 67
08.12.2019
11:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
64699 КК Флеш 2 : КК Рас 2 73 : 34
07.12.2019
15:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
64700 КК Горица : КК Беко 3 69 : 54
08.12.2019
13:10
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
КК Абба (Барич) - слободна екипа
64701 КК ИБЦ : КК Сопот 45 : 72
14.12.2019
14:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
64702 БКК Раднички : КК Земун 3 99 : 69
14.12.2019
16:15
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
64703 КК Абба (Барич) : ОКК Београд 2 67 : 39
15.12.2019
19:20
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
64704 КК Рас 2 : КК Горица 63 : 49
14.12.2019
14:45
Уједињене Нације ( Борова 8)
64705 КК Баново Брдо : КК Флеш 2 64 : 52
15.12.2019
16:00
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Беко 3 - слободна екипа
64708 КК Земун 3 : КК Абба (Барич) 64 : 71
28.12.2019
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
64709 КК Сопот : БКК Раднички 57 : 40
21.12.2019
13:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
64710 КК Флеш 2 : КК ИБЦ 85 : 29
21.12.2019
13:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
64711 КК Горица : КК Баново Брдо 53 : 66
21.12.2019
13:10
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
64712 КК Беко 3 : КК Рас 2 51 : 58
22.12.2019
17:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
ОКК Београд 2 - слободна екипа
64713 КК ИБЦ : КК Горица 34 : 69
11.01.2020
12:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
64714 БКК Раднички : КК Флеш 2 54 : 63
19.01.2020
09:45
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
64715 КК Абба (Барич) : КК Сопот 45 : 41
12.01.2020
17:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
64716 ОКК Београд 2 : КК Земун 3 74 : 63
11.01.2020
16:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
64717 КК Баново Брдо : КК Беко 3 66 : 49
12.01.2020
15:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Рас 2 - слободна екипа
64720 КК Сопот : ОКК Београд 2 58 : 28
18.01.2020
12:50
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
64721 КК Флеш 2 : КК Абба (Барич) 73 : 77
23.01.2020
21:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
64722 КК Горица : БКК Раднички 51 : 72
18.01.2020
13:10
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
64723 КК Беко 3 : КК ИБЦ 58 : 31
19.01.2020
13:10
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
64724 КК Рас 2 : КК Баново Брдо 38 : 52
18.01.2020
16:40
Уједињене Нације ( Борова 8)
КК Земун 3 - слободна екипа
64725 КК ИБЦ : КК Рас 2 46 : 35
20.02.2020
20:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
64726 БКК Раднички : КК Беко 3 37 : 40
26.01.2020
13:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
64727 КК Абба (Барич) : КК Горица 69 : 52
26.01.2020
17:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
64728 ОКК Београд 2 : КК Флеш 2 42 : 45
25.01.2020
10:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
64729 КК Земун 3 : КК Сопот 49 : 59
26.01.2020
16:30
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
КК Баново Брдо - слободна екипа
64732 КК Флеш 2 : КК Земун 3 87 : 34
22.02.2020
15:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
64733 КК Горица : ОКК Београд 2 58 : 38
22.02.2020
13:10
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
64734 КК Беко 3 : КК Абба (Барич) 62 : 81
29.02.2020
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
64735 КК Рас 2 : БКК Раднички 45 : 74
22.02.2020
14:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
64736 КК Баново Брдо : КК ИБЦ 87 : 56
23.02.2020
14:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Сопот - слободна екипа
64737 КК Флеш 2 : КК Сопот 54 : 57
05.03.2020
21:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
64738 КК Горица : КК Земун 3 50 : 38
01.03.2020
13:10
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
64739 КК Беко 3 : ОКК Београд 2 64 : 55
01.03.2020
17:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
64740 КК Рас 2 : КК Абба (Барич) 55 : 110
01.03.2020
16:15
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
64741 КК Баново Брдо : БКК Раднички 63 : 54
01.03.2020
15:50
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК ИБЦ - слободна екипа
64743 БКК Раднички : КК ИБЦ 77 : 30
08.03.2020
10:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
64744 КК Абба (Барич) : КК Баново Брдо 82 : 60
08.03.2020
20:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
64745 ОКК Београд 2 : КК Рас 2 59 : 42
08.03.2020
10:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
64746 КК Земун 3 : КК Беко 3 45 : 51
08.03.2020
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
64747 КК Сопот : КК Горица 40 : 36
07.03.2020
13:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
КК Флеш 2 - слободна екипа
64749 КК ИБЦ : КК Абба (Барич)
01.01.2020
64750 КК Горица : КК Флеш 2 47 : 45
15.03.2020
13:10
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
64751 КК Беко 3 : КК Сопот
14.03.2020
19:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
64752 КК Рас 2 : КК Земун 3 84 : 46
14.03.2020
16:40
Уједињене Нације ( Борова 8)
64753 КК Баново Брдо : ОКК Београд 2
15.03.2020
14:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
БКК Раднички - слободна екипа