lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Витез - КК Церак
(50321) 29.10.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Витез
73
КК Церак
59
(18:7, 15:25, 24:14, 16:13)
29.10.2017
21:10:00
Граовац (Батајница)
Филип Балешевић, Огњен Ћурчић. Делегат: Вукашин Курћубић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5