lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Гроцка - КК Барајево Бамби
(50324) 29.10.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Гроцка
111
КК Барајево Бамби
71
(19:23, 29:15, 28:15, 35:18)
29.10.2017
10:00:00
Спортски центар Луссy (Шиљаковац)
Никола Видаковић, . Делегат: Љиљана Благојевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5