lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/2.МРЛ Центар
1.КК БТЦ12111963:80123
2.КК Барајево1293974:87721
3.КК Еко Спорт1091833:66919
4.ШКК Звездара1174891:81318
5.КК Борча 21174855:78418
6.КК Витез1165778:75217
7.КК Визура1073761:73017
8.КК Церак1165822:79217
9.КК Младост 2972738:57416
10.КК Сава13310911:105716
11.КК Гроцка1138781:82514
12.КК Умка Џез1037778:75913
13.КК Веба Баскет12111782:111013
14.КК ЛА Баскет936654:68512
15.КК Барајево Бамби12012675:96812
50384 КК Гроцка : КК Сава
16.12.2017
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Илић, Филип Младеновић, Делегат: Борко Павловић
50385 КК ЛА Баскет : КК Витез
16.12.2017
19:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Лукић, Петар Димић, Делегат: Бојан Драшкић
50386 КК Умка Џез : КК Еко Спорт
17.12.2017
21:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Никола Чимбуровић, Немања Видаковић, Делегат: Јован Чучуковић
50387 КК Визура : ШКК Звездара
01.01.2017
Павле Цветић, Павле Димитријевић, Делегат: Милорад Поповић
50388 КК Барајево : КК Борча 2
16.12.2017
13:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Милош Попић, Никола Ристић, Делегат: Жељко Делић
50389 КК Барајево Бамби : КК Церак
17.12.2017
15:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Данко Гојковић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Каличанин
50390 КК Младост 2 : КК БТЦ
17.12.2017
20:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Видаковић, Предраг Несторовић, Делегат: Вукашин Курћубић
КК Веба Баскет - слободна екипа
50288 КК Борча 2 : КК БТЦ 87 : 83
(20:14, 14:17, 13:24, 25:17, 15:11)
08.10.2017
16:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Попић, Александар Петровић, Делегат: Жељко Делић
50289 ШКК Звездара : КК Младост 2 69 : 65
(21:14, 17:25, 21:18, 10:8)
11.10.2017
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Чимбуровић, Предраг Несторовић, Делегат: Бојан Драшкић
50290 КК Еко Спорт : КК Барајево Бамби 92 : 37
(28:4, 17:9, 22:12, 25:12)
08.10.2017
17:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Филип Балешевић, Филип Младеновић, Делегат: Ненад Радосављевић
50291 КК Витез : КК Барајево 53 : 63
(9:18, 12:12, 11:13, 21:20)
11.10.2017
21:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Милош Лукић, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Тодоровић
50292 КК Сава : КК Визура 79 : 88
(22:22, 15:20, 32:20, 7:14, 3:12)
07.10.2017
17:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Никола Видаковић, Никола Младеновић, Делегат: Милорад Поповић
50293 КК Веба Баскет : КК Умка Џез 71 : 101
(14:22, 25:24, 15:27, 17:28)
08.10.2017
19:00
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Павле Цветић, Огњен Ћурчић, Делегат: Петар Јанковић
50294 КК Гроцка : КК ЛА Баскет
01.01.2017
Милош Лукић, Марко Пауновић, Делегат: Вукашин Курћубић
КК Церак - слободна екипа
50295 КК Церак : КК Борча 2 55 : 70
(14:15, 21:22, 4:21, 16:12)
15.10.2017
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Филип Балешевић, Антоније Луковић, Делегат: Синиша Шарбајић
50296 КК Умка Џез : КК Гроцка 65 : 67
(9:21, 19:13, 16:19, 21:14)
15.10.2017
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Никола Младеновић, Немања Кривокућа, Делегат: Борко Павловић
50297 КК Визура : КК Веба Баскет 103 : 62
(25:18, 30:12, 26:15, 22:17)
18.10.2017
19:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Видаковић, Петар Димић, Делегат: Милан Благојевић
50298 КК Барајево : КК Сава 81 : 65
(24:17, 20:9, 14:26, 23:13)
15.10.2017
18:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Пауновић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Каличанин
50299 КК Барајево Бамби : КК Витез 33 : 65
(8:26, 6:15, 13:13, 6:11)
15.10.2017
21:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Никола Чимбуровић, Милош Попић, Делегат: Драган Петровић
50300 КК Младост 2 : КК Еко Спорт 64 : 76
(17:25, 21:24, 13:15, 13:12)
13.10.2017
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Цветић, Лука Драгомировић, Делегат: Љубомир Милетијев
50301 КК БТЦ : ШКК Звездара 73 : 64
(19:17, 22:15, 16:12, 16:20)
14.10.2017
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Лукић, Филип Младеновић, Делегат: Јован Чучуковић
КК ЛА Баскет - слободна екипа
50304 ШКК Звездара : КК Церак 83 : 65
(18:13, 30:20, 23:22, 12:10)
21.10.2017
18:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Никола Младеновић, Павле Цветић, Делегат: Светлана Миладинов
50305 КК Еко Спорт : КК БТЦ 61 : 80
(18:23, 12:15, 14:20, 17:22)
24.10.2017
19:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Кривокућа, Никола Видаковић, Делегат: Вукашин Курћубић
50306 КК Витез : КК Младост 2 51 : 83
(10:23, 15:18, 11:21, 15:21)
16.10.2017
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Филип Балешевић, Предраг Марковић, Делегат: Милорад Поповић
50307 КК Сава : КК Барајево Бамби 71 : 67
(11:17, 23:22, 19:18, 18:10)
21.10.2017
17:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Лукић, Аљоша Јовичић Милинковић, Делегат: Љиљана Благојевић
50308 КК Веба Баскет : КК Барајево 84 : 97
(15:26, 20:27, 24:24, 25:20)
26.10.2017
21:20
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Филип Младеновић, Предраг Несторовић, Делегат: Жељко Делић
50309 КК Гроцка : КК Визура 61 : 66
(17:11, 16:18, 17:15, 11:22)
21.10.2017
19:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Попић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Тодоровић
50310 КК ЛА Баскет : КК Умка Џез 69 : 76
(15:24, 22:14, 12:19, 20:19)
21.10.2017
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Никола Чимбуровић, Марко Пауновић, Делегат: Ненад Радосављевић
КК Борча 2 - слободна екипа
50311 КК Церак : КК Еко Спорт 67 : 86
(10:20, 12:20, 20:25, 25:21)
26.10.2017
15:00
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Милош Лукић, Немања Илић, Делегат: Драган Петровић
50312 КК Борча 2 : ШКК Звездара 95 : 98
(17:15, 20:14, 11:20, 17:16, 30:33)
26.10.2017
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Видаковић, Лука Драгомировић, Делегат: Слободан Каличанин
50313 КК Визура : КК ЛА Баскет 78 : 73
(21:21, 19:22, 16:19, 22:11)
25.10.2017
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Попић, Антоније Луковић, Делегат: Бојан Драшкић
50314 КК Барајево : КК Гроцка 65 : 54
(16:16, 21:9, 20:13, 8:16)
07.11.2017
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Никола Чимбуровић, Филип Балешевић, Делегат: Петар Јанковић
50315 КК Барајево Бамби : КК Веба Баскет 61 : 67
(13:11, 11:18, 22:19, 15:19)
28.10.2017
10:00
Спортски центар Луссy (Шиљаковац) ( Радована Маринковића 91)
Немања Кривокућа, Александар Петровић, Делегат: Љубомир Милетијев
50316 КК Младост 2 : КК Сава 99 : 54
(24:18, 25:11, 30:9, 20:16)
25.10.2017
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Младеновић, Петар Димић, Делегат: Јован Чучуковић
50317 КК БТЦ : КК Витез 81 : 68
(22:17, 19:19, 12:19, 28:13)
27.10.2017
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Цветић, Марко Пауновић, Делегат: Борко Павловић
КК Умка Џез - слободна екипа
50320 КК Еко Спорт : КК Борча 2 84 : 70
(15:15, 26:26, 18:13, 25:16)
31.10.2017
19:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Марко Пауновић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
50321 КК Витез : КК Церак 73 : 59
(18:7, 15:25, 24:14, 16:13)
29.10.2017
21:10
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Филип Балешевић, Огњен Ћурчић, Делегат: Вукашин Курћубић
50322 КК Сава : КК БТЦ 78 : 90
(20:23, 25:27, 11:21, 22:19)
29.10.2017
12:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Никола Чимбуровић, Милош Попић, Делегат: Светлана Миладинов
50323 КК Веба Баскет : КК Младост 2 60 : 100
(18:23, 18:29, 9:22, 15:26)
29.10.2017
17:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Милош Лукић, Предраг Марковић, Делегат: Милан Благојевић
50324 КК Гроцка : КК Барајево Бамби 111 : 71
(19:23, 29:15, 28:15, 35:18)
29.10.2017
10:00
Спортски центар Луссy (Шиљаковац) ( Радована Маринковића 91)
Никола Видаковић, Аљоша Јовичић Милинковић, Делегат: Љиљана Благојевић
50325 КК ЛА Баскет : КК Барајево 71 : 89
(20:21, 19:25, 16:18, 16:25)
28.10.2017
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Данко Гојковић, Немања Кривокућа, Делегат: Синиша Шарбајић
50326 КК Умка Џез : КК Визура 82 : 83
(20:14, 17:18, 19:22, 26:29)
28.10.2017
19:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Немања Илић, Филип Младеновић, Делегат: Ненад Радосављевић
ШКК Звездара - слободна екипа
50327 КК Церак : КК Сава 93 : 56
(24:18, 22:19, 20:15, 27:4)
05.11.2017
17:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Кривокућа, Антоније Луковић, Делегат: Бојан Драшкић
50328 КК Борча 2 : КК Витез 72 : 61
(13:20, 22:19, 17:10, 20:12)
05.11.2017
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Лукић, Петар Димић, Делегат: Петар Јанковић
50329 ШКК Звездара : КК Еко Спорт 68 : 77
07.11.2017
19:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Илић, Милош Јоксимовић, Делегат: Жељко Делић
50330 КК Барајево : КК Умка Џез 88 : 80
(22:19, 21:18, 23:20, 22:23)
05.11.2017
15:20
Спортски центар Луссy (Шиљаковац) ( Радована Маринковића 91)
Павле Цветић, Немања Видаковић, Делегат: Милорад Поповић
50331 КК Барајево Бамби : КК ЛА Баскет 74 : 88
(15:13, 18:15, 19:30, 22:30)
05.11.2017
10:00
Спортски центар Луссy (Шиљаковац) ( Радована Маринковића 91)
Никола Младеновић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Слободан Каличанин
50332 КК Младост 2 : КК Гроцка 91 : 67
(23:10, 32:14, 20:20, 16:23)
03.11.2017
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Зоран Милошевић, Павле Димитријевић, Делегат: Борко Павловић
50333 КК БТЦ : КК Веба Баскет 89 : 74
(22:18, 23:25, 14:12, 30:19)
06.11.2017
21:45
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Огњен Ћурчић, Урош Гвозденовић, Делегат: Јован Чучуковић
КК Визура - слободна екипа
50336 КК Витез : ШКК Звездара 83 : 81
(17:17, 17:18, 25:22, 24:24)
12.11.2017
17:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Никола Чимбуровић, Лука Драгомировић, Делегат: Александар Тодоровић
50337 КК Сава : КК Борча 2 51 : 80
(9:19, 14:20, 14:14, 14:27)
11.11.2017
12:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Филип Младеновић, Никола Ристић, Делегат: Љубомир Милетијев
50338 КК Веба Баскет : КК Церак 67 : 102
(10:35, 22:21, 12:33, 23:13)
13.11.2017
21:40
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Зоран Милошевић, Предраг Марковић, Делегат: Светлана Миладинов
50339 КК Гроцка : КК БТЦ 64 : 74
(14:17, 17:14, 12:19, 21:24)
10.11.2017
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Данко Гојковић, Немања Видаковић, Делегат: Вукашин Курћубић
50340 КК ЛА Баскет : КК Младост 2 70 : 74
(18:16, 20:22, 23:9, 9:27)
11.11.2017
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Никола Видаковић, Димитрије Стојановић, Делегат: Милан Благојевић
50341 КК Умка Џез : КК Барајево Бамби 86 : 55
(15:11, 12:15, 29:18, 30:11)
12.11.2017
15:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Попић, Александар Петровић, Делегат: Синиша Шарбајић
50342 КК Визура : КК Барајево 77 : 83
(14:19, 18:26, 16:22, 29:16)
12.11.2017
21:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Филип Балешевић, Марко Пауновић, Делегат: Драган Петровић
КК Еко Спорт - слободна екипа
50343 КК Церак : КК Гроцка 64 : 61
(28:26, 15:11, 10:12, 11:12)
16.11.2017
22:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Павле Цветић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Јован Чучуковић
50344 КК Борча 2 : КК Веба Баскет 86 : 60
(15:15, 17:18, 25:15, 29:12)
16.11.2017
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Илић, Урош Гвозденовић, Делегат: Петар Јанковић
50345 ШКК Звездара : КК Сава 76 : 60
(17:17, 28:12, 15:11, 16:20)
09.11.2017
17:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Огњен Ћурчић, Павле Димитријевић, Делегат: Милорад Поповић
50346 КК Еко Спорт : КК Витез 86 : 64
(17:18, 28:21, 14:16, 27:9)
16.11.2017
18:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Кривокућа, Петар Димић, Делегат: Љиљана Благојевић
50347 КК Барајево Бамби : КК Визура 52 : 62
17.11.2017
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Данко Гојковић, Предраг Несторовић, Делегат: Жељко Делић
50348 КК Младост 2 : КК Умка Џез
01.01.2017
Милош Лукић, Аљоша Јовичић Милинковић, Делегат: Бојан Драшкић
50349 КК БТЦ : КК ЛА Баскет 83 : 57
(24:9, 22:13, 26:14, 11:21)
15.11.2017
16:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Младеновић, Милош Јоксимовић, Делегат: Ненад Радосављевић
КК Барајево - слободна екипа
50352 КК Сава : КК Еко Спорт 72 : 87
(23:17, 15:31, 14:17, 20:22)
19.11.2017
11:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Данко Гојковић, Немања Илић, Делегат: Александар Тодоровић
50353 КК Веба Баскет : ШКК Звездара 54 : 80
(8:24, 10:19, 17:20, 19:17)
20.11.2017
21:40
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Никола Видаковић, Марија Ћирић, Делегат: Љубомир Милетијев
50354 КК Гроцка : КК Борча 2 83 : 71
(24:17, 25:10, 20:21, 14:23)
19.11.2017
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Цветић, Лука Драгомировић, Делегат: Милан Благојевић
50355 КК ЛА Баскет : КК Церак 66 : 69
(16:19, 24:11, 16:24, 10:15)
18.11.2017
18:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Лукић, Милош Попић, Делегат: Вукашин Курћубић
50356 КК Умка Џез : КК БТЦ 65 : 75
(21:25, 11:18, 20:19, 13:13)
19.11.2017
12:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Петар Јанковић
50357 КК Визура : КК Младост 2
01.01.2017
Никола Чимбуровић, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Каличанин
50358 КК Барајево : КК Барајево Бамби 96 : 57
(30:12, 19:16, 27:9, 20:20)
18.11.2017
13:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Никола Младеновић, Филип Младеновић, Делегат: Борко Павловић
КК Витез - слободна екипа
50359 КК Церак : КК Умка Џез 74 : 60
26.11.2017
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Никола Чимбуровић, Александар Петровић, Делегат: Жељко Делић
50360 КК Борча 2 : КК ЛА Баскет 65 : 80
(25:17, 12:27, 19:21, 9:15)
26.11.2017
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Петар Димић, Делегат: Ненад Радосављевић
50361 ШКК Звездара : КК Гроцка 97 : 67
(28:21, 33:14, 21:15, 15:17)
26.11.2017
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Данко Гојковић, Предраг Несторовић, Делегат: Светлана Миладинов
50362 КК Еко Спорт : КК Веба Баскет 100 : 72
(17:6, 28:19, 30:18, 25:29)
28.11.2017
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Лукић, Никола Ристић, Делегат: Љиљана Благојевић
50363 КК Витез : КК Сава 91 : 73
(27:21, 22:14, 18:14, 24:24)
25.11.2017
17:15
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Никола Видаковић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Милорад Поповић
50364 КК Младост 2 : КК Барајево 89 : 73
(25:16, 17:19, 25:20, 22:18)
25.11.2017
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Попић, Немања Видаковић, Делегат: Синиша Шарбајић
50365 КК БТЦ : КК Визура 79 : 55
(22:12, 26:8, 20:9, 11:26)
23.11.2017
16:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Зоран Милошевић, Урош Гвозденовић, Делегат: Драган Петровић
КК Барајево Бамби - слободна екипа
50368 КК Веба Баскет : КК Витез 50 : 92
(12:34, 17:16, 9:26, 12:16)
05.12.2017
21:20
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Марко Пауновић, Антоније Луковић, Делегат: Јован Чучуковић
50369 КК Гроцка : КК Еко Спорт 75 : 84
(16:22, 21:18, 22:20, 16:24)
06.12.2017
21:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Никола Младеновић, Огњен Ћурчић, Делегат: Бојан Драшкић
50370 КК ЛА Баскет : ШКК Звездара 80 : 77
(19:15, 18:25, 17:25, 26:12)
02.12.2017
19:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Филип Балешевић, Филип Младеновић, Делегат: Борко Павловић
50371 КК Умка Џез : КК Борча 2 69 : 79
(12:20, 15:26, 16:14, 26:19)
03.12.2017
21:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Немања Илић, Марија Ћирић, Делегат: Слободан Каличанин
50372 КК Визура : КК Церак 89 : 79
(20:15, 23:22, 22:15, 24:27)
06.12.2017
16:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Зоран Милошевић, Лука Драгомировић, Делегат: Вукашин Курћубић
50373 КК Барајево : КК БТЦ 84 : 88
(16:23, 23:25, 19:21, 26:19)
03.12.2017
13:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Немања Кривокућа, Павле Цветић, Делегат: Александар Тодоровић
50374 КК Барајево Бамби : КК Младост 2 54 : 73
(11:13, 14:20, 11:26, 18:14)
03.12.2017
15:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Павле Димитријевић, Аљоша Јовичић Милинковић, Делегат: Милан Благојевић
КК Сава - слободна екипа
50375 КК Церак : КК Барајево 95 : 81
(22:17, 27:21, 24:23, 22:20)
10.12.2017
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Данко Гојковић, Никола Видаковић, Делегат: Ненад Радосављевић
50376 КК Борча 2 : КК Визура 80 : 60
(21:7, 20:14, 18:23, 21:16)
10.12.2017
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Младеновић, Урош Гвозденовић, Делегат: Драган Петровић
50377 ШКК Звездара : КК Умка Џез 98 : 94
(21:17, 27:27, 23:24, 27:26)
10.12.2017
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Лукић, Марко Пауновић, Делегат: Синиша Шарбајић
50378 КК Еко Спорт : КК ЛА Баскет
12.12.2017
21:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Никола Чимбуровић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Светлана Миладинов
50379 КК Витез : КК Гроцка 77 : 71
(24:14, 14:14, 20:16, 19:27)
10.12.2017
17:00
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Милош Попић, Огњен Ћурчић, Делегат: Љиљана Благојевић
50380 КК Сава : КК Веба Баскет 99 : 61
(15:19, 25:9, 27:13, 32:20)
10.12.2017
12:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Кривокућа, Милош Јоксимовић, Делегат: Љубомир Милетијев
50381 КК БТЦ : КК Барајево Бамби 68 : 44
(20:12, 14:8, 13:18, 21:6)
09.12.2017
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Балешевић, Димитрије Стојановић, Делегат: Петар Јанковић
КК Младост 2 - слободна екипа
50384 КК Гроцка : КК Сава
16.12.2017
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Илић, Филип Младеновић, Делегат: Борко Павловић
50385 КК ЛА Баскет : КК Витез
16.12.2017
19:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Лукић, Петар Димић, Делегат: Бојан Драшкић
50386 КК Умка Џез : КК Еко Спорт
17.12.2017
21:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Никола Чимбуровић, Немања Видаковић, Делегат: Јован Чучуковић
50387 КК Визура : ШКК Звездара
01.01.2017
Павле Цветић, Павле Димитријевић, Делегат: Милорад Поповић
50388 КК Барајево : КК Борча 2
16.12.2017
13:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Милош Попић, Никола Ристић, Делегат: Жељко Делић
50389 КК Барајево Бамби : КК Церак
17.12.2017
15:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Данко Гојковић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Каличанин
50390 КК Младост 2 : КК БТЦ
17.12.2017
20:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Видаковић, Предраг Несторовић, Делегат: Вукашин Курћубић
КК Веба Баскет - слободна екипа
50415 КК Борча 2 : КК Церак
50416 ШКК Звездара : КК БТЦ
50417 КК Еко Спорт : КК Младост 2
50418 КК Витез : КК Барајево Бамби
50419 КК Сава : КК Барајево 64 : 74
(8:25, 18:16, 24:20, 14:13)
05.12.2017
20:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Зоран Милошевић, Петар Димић, Делегат: Александар Тодоровић
50420 КК Веба Баскет : КК Визура
50421 КК Гроцка : КК Умка Џез
КК ЛА Баскет - слободна екипа
50423 КК Церак : ШКК Звездара
50424 КК Умка Џез : КК ЛА Баскет
50425 КК Визура : КК Гроцка
50426 КК Барајево : КК Веба Баскет
50427 КК Барајево Бамби : КК Сава 70 : 89
(14:21, 16:23, 17:29, 23:16)
01.12.2017
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Никола Чимбуровић, Немања Видаковић, Делегат: Љубомир Милетијев
50428 КК Младост 2 : КК Витез
50429 КК БТЦ : КК Еко Спорт
КК Борча 2 - слободна екипа