lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Визура - КК ЛА Баскет
(50313) 25.10.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Визура
78
КК ЛА Баскет
73
(21:21, 19:22, 16:19, 22:11)
25.10.2017
15:00:00
Хала Визура Спорт
Милош Попић, Антоније Луковић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5