lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Визура - КК Веба Баскет
(50297) 18.10.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Визура
103
КК Веба Баскет
62
(25:18, 30:12, 26:15, 22:17)
18.10.2017
19:15:00
Хала Визура Спорт
Никола Видаковић, Петар Димић. Делегат:

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5