lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК Сава БТЦ
(50298) 15.10.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево
81
КК Сава БТЦ
65
(24:17, 20:9, 14:26, 23:13)
15.10.2017
18:20:00
Балон КК Сава
Марко Пауновић, Огњен Ћурчић. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5