lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Витез
(50299) 15.10.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
33
КК Витез
65
(8:26, 6:15, 13:13, 6:11)
15.10.2017
21:15:00
Граовац (Батајница)
Никола Чимбуровић, Милош Попић. Делегат:

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5