lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Церак - КК Сава БТЦ
(50327) 05.11.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Церак
93
КК Сава БТЦ
56
(24:18, 22:19, 20:15, 27:4)
05.11.2017
17:10:00
Балон КК Сава
Немања Кривокућа, Антоније Луковић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5