lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Борча 2
(50516) 14.04.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
82
КК Борча 2
84
(15:20, 24:18, 28:18, 15:28)
14.04.2018
15:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Филип Младеновић, Лука Драгомировић. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5