lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Динамик БГ - КК Баск
(52152) 10.12.2017
Кадети/Квалитетна лига
КК Динамик БГ
101
КК Баск
42
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.12.2017
17:00:00
Дyнамиц Арена
Љубомир Марковић, Павле Шипка. Делегат: Зоран Влаховић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5