lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРКЕ/1. степен/Група 1
1.ККЖ Црвена Звезда111011001:25221
2.ЖКК Арт Баскет990688:29318
3.ЖКК Гирл Баскет1073557:43617
4.КЖК Партизан 19531064539:47316
5.ЖКК Победник945365:44413
6.ЖКК Беко1129311:64813
7.ЖКК Агрос Баскет1028295:67812
8.ЖКК Рас 210010190:72210
9.ЖКК Сопот0000:00
51482 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Гирл Баскет 35 : 68
23.10.2017
19:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
51483 ККЖ Црвена Звезда : ЖКК Рас 2 139 : 3
21.10.2017
13:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
51484 ЖКК Беко : ЖКК Арт Баскет 15 : 65
22.10.2017
19:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
51485 ЖКК Сопот : ЖКК Победник
КЖК Партизан 1953 - слободна екипа
51486 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Агрос Баскет 57 : 18
28.10.2017
15:30
Бора Станковић ( Паунова 19а)
51487 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Сопот
51488 ЖКК Рас 2 : ЖКК Беко 37 : 46
29.10.2017
11:30
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
51489 ЖКК Гирл Баскет : ККЖ Црвена Звезда 26 : 59
28.10.2017
12:30
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
ЖКК Победник - слободна екипа
51492 ККЖ Црвена Звезда : КЖК Партизан 1953 99 : 21
12.11.2017
19:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
51493 ЖКК Беко : ЖКК Гирл Баскет 13 : 55
11.11.2017
20:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
51494 ЖКК Сопот : ЖКК Рас 2
51495 ЖКК Победник : ЖКК Арт Баскет 28 : 76
12.11.2017
13:15
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
ЖКК Агрос Баскет - слободна екипа
51496 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Беко 51 : 33
19.11.2017
15:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
51497 ЖКК Агрос Баскет : ККЖ Црвена Звезда 14 : 106
18.11.2017
14:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
51498 ЖКК Рас 2 : ЖКК Победник 21 : 53
18.11.2017
11:10
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
51499 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Сопот
ЖКК Арт Баскет - слободна екипа
51502 ЖКК Беко : ЖКК Агрос Баскет 30 : 37
25.11.2017
12:40
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
51503 ЖКК Сопот : КЖК Партизан 1953
51504 ЖКК Победник : ЖКК Гирл Баскет 23 : 45
26.11.2017
20:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
51505 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Рас 2 89 : 17
26.11.2017
13:15
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
ККЖ Црвена Звезда - слободна екипа
51506 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Победник 61 : 43
09.12.2017
15:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
51507 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Сопот
51508 ККЖ Црвена Звезда : ЖКК Беко 109 : 21
09.12.2017
18:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
51509 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Арт Баскет 50 : 89
10.12.2017
18:30
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
ЖКК Рас 2 - слободна екипа
51512 ЖКК Сопот : ККЖ Црвена Звезда
51513 ЖКК Победник : ЖКК Агрос Баскет 72 : 22
17.12.2017
20:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
51514 ЖКК Арт Баскет : КЖК Партизан 1953 68 : 38
17.12.2017
13:15
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
51515 ЖКК Рас 2 : ЖКК Гирл Баскет 20 : 75
16.12.2017
11:35
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
ЖКК Беко - слободна екипа
51516 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Рас 2 86 : 11
23.12.2017
16:30
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
51517 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Арт Баскет 37 : 86
22.12.2017
19:30
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
51518 ККЖ Црвена Звезда : ЖКК Победник 86 : 14
24.12.2017
18:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
51519 ЖКК Беко : ЖКК Сопот
ЖКК Гирл Баскет - слободна екипа
51522 ЖКК Победник : ЖКК Беко 45 : 33
14.01.2018
20:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
51523 ЖКК Арт Баскет : ККЖ Црвена Звезда 60 : 52
14.01.2018
13:15
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
51524 ЖКК Рас 2 : ЖКК Агрос Баскет 20 : 42
13.01.2018
11:15
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
51525 ЖКК Гирл Баскет : КЖК Партизан 1953 68 : 65
15.01.2018
19:15
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
ЖКК Сопот - слободна екипа
51526 ЖКК Победник : ЖКК Сопот
51527 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Беко 79 : 16
21.01.2018
13:15
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
51528 ЖКК Рас 2 : ККЖ Црвена Звезда 13 : 92
21.01.2018
20:30
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
51529 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Агрос Баскет 47 : 29
22.01.2018
19:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
КЖК Партизан 1953 - слободна екипа
51531 ЖКК Агрос Баскет : КЖК Партизан 1953 42 : 76
29.01.2018
19:15
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
51532 ККЖ Црвена Звезда : ЖКК Гирл Баскет 80 : 29
27.01.2018
15:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
51533 ЖКК Беко : ЖКК Рас 2 53 : 24
27.01.2018
20:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
51534 ЖКК Сопот : ЖКК Арт Баскет
ЖКК Победник - слободна екипа
51536 КЖК Партизан 1953 : ККЖ Црвена Звезда 32 : 63
10.02.2018
16:25
Бора Станковић ( Паунова 19а)
51537 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Победник 76 : 40
10.02.2018
13:15
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
51538 ЖКК Рас 2 : ЖКК Сопот
51539 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Беко 94 : 23
12.02.2018
20:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Братства Јединства 14)
ЖКК Агрос Баскет - слободна екипа
51541 ККЖ Црвена Звезда : ЖКК Агрос Баскет 116 : 19
06.02.2018
16:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
51542 ЖКК Беко : КЖК Партизан 1953 28 : 52
17.02.2018
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
51543 ЖКК Сопот : ЖКК Гирл Баскет
51544 ЖКК Победник : ЖКК Рас 2 47 : 24
18.02.2018
20:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
ЖКК Арт Баскет - слободна екипа