lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Мондо Баскет880590:43116
2.КК Балкан862643:41814
3.КК Коњарник 2862450:48514
4.ШКК Звездара853523:44413
5.КК Раднички (Обреновац)752471:42012
6.КК Шампион БГД 2844473:45912
7.КК Рас 3743393:41411
8.КК Визура 4826416:50810
9.КК Ас Баскет 2826447:54110
10.КК Церак 3918437:56110
11.КК Слобода (Барич)918468:63010
54939 ШКК Звездара : КК Коњарник 2
21.01.2018
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54940 КК Мондо Баскет : КК Визура 4
21.01.2018
14:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
54941 КК Раднички (Обреновац) : КК Ас Баскет 2
54942 КК Балкан : КК Рас 3
54943 КК Шампион БГД 2 : КК Церак 3
21.01.2018
11:30
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
КК Слобода (Барич) - слободна екипа
54886 КК Мондо Баскет : КК Слобода (Барич) 101 : 57
19.11.2017
13:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
54887 КК Раднички (Обреновац) : КК Коњарник 2 76 : 46
06.11.2017
20:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
54888 КК Балкан : КК Визура 4 87 : 42
03.11.2017
21:20
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
54889 КК Шампион БГД 2 : КК Ас Баскет 2 74 : 39
04.11.2017
11:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
54890 КК Церак 3 : КК Рас 3 42 : 49
04.11.2017
16:15
14. Октобар ( Гочка 40)
ШКК Звездара - слободна екипа
54891 ШКК Звездара : КК Мондо Баскет 52 : 65
12.11.2017
16:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54892 КК Ас Баскет 2 : КК Церак 3 76 : 67
09.11.2017
12:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
54893 КК Визура 4 : КК Шампион БГД 2 63 : 69
11.11.2017
12:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
54894 КК Коњарник 2 : КК Балкан 38 : 86
12.11.2017
18:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
54895 КК Слобода (Барич) : КК Раднички (Обреновац) 45 : 72
12.11.2017
14:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
КК Рас 3 - слободна екипа
54898 КК Раднички (Обреновац) : ШКК Звездара 70 : 79
18.11.2017
13:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
54899 КК Балкан : КК Слобода (Барич) 105 : 52
18.11.2017
14:20
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
54900 КК Шампион БГД 2 : КК Коњарник 2 38 : 48
17.11.2017
21:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
54901 КК Церак 3 : КК Визура 4 53 : 55
21.11.2017
22:10
14. Октобар ( Гочка 40)
54902 КК Рас 3 : КК Ас Баскет 2 58 : 48
19.11.2017
15:30
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
КК Мондо Баскет - слободна екипа
54903 ШКК Звездара : КК Балкан 55 : 68
25.11.2017
16:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54904 КК Мондо Баскет : КК Раднички (Обреновац) 81 : 52
26.11.2017
18:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
54905 КК Визура 4 : КК Рас 3 49 : 57
25.11.2017
20:45
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54906 КК Коњарник 2 : КК Церак 3 62 : 59
25.11.2017
19:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
54907 КК Слобода (Барич) : КК Шампион БГД 2 48 : 60
26.11.2017
14:15
14. Октобар ( Гочка 40)
КК Ас Баскет 2 - слободна екипа
54910 КК Балкан : КК Мондо Баскет 75 : 79
02.12.2017
14:30
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
54911 КК Шампион БГД 2 : ШКК Звездара 63 : 59
03.12.2017
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
54912 КК Церак 3 : КК Слобода (Барич) 63 : 59
03.12.2017
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
54913 КК Рас 3 : КК Коњарник 2 67 : 70
02.12.2017
14:00
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
54914 КК Ас Баскет 2 : КК Визура 4 53 : 57
03.12.2017
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
КК Раднички (Обреновац) - слободна екипа
54915 ШКК Звездара : КК Церак 3 50 : 30
10.12.2017
14:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54916 КК Мондо Баскет : КК Шампион БГД 2 64 : 56
10.12.2017
17:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
54917 КК Раднички (Обреновац) : КК Балкан 66 : 57
10.12.2017
18:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
54918 КК Коњарник 2 : КК Ас Баскет 2 67 : 66
09.12.2017
19:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
54919 КК Слобода (Барич) : КК Рас 3 56 : 66
10.12.2017
14:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
КК Визура 4 - слободна екипа
54922 КК Шампион БГД 2 : КК Раднички (Обреновац) 61 : 62
16.12.2017
11:30
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
54923 КК Церак 3 : КК Мондо Баскет 38 : 48
16.12.2017
13:00
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
54924 КК Рас 3 : ШКК Звездара 61 : 77
17.12.2017
10:45
13. Гимназија ( Љешка 47)
54925 КК Ас Баскет 2 : КК Слобода (Барич) 60 : 55
16.12.2017
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
54926 КК Визура 4 : КК Коњарник 2 54 : 64
16.12.2017
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
КК Балкан - слободна екипа
54927 ШКК Звездара : КК Ас Баскет 2 83 : 39
24.12.2017
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54928 КК Мондо Баскет : КК Рас 3 72 : 35
24.12.2017
17:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
54929 КК Раднички (Обреновац) : КК Церак 3 73 : 51
24.12.2017
09:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
54930 КК Балкан : КК Шампион БГД 2 76 : 52
23.12.2017
14:30
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
54931 КК Слобода (Барич) : КК Визура 4 57 : 48
24.12.2017
14:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
КК Коњарник 2 - слободна екипа
54934 КК Церак 3 : КК Балкан 34 : 89
13.01.2018
13:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
54935 КК Рас 3 : КК Раднички (Обреновац)
13.01.2018
14:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
54936 КК Ас Баскет 2 : КК Мондо Баскет 66 : 80
13.01.2018
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
54937 КК Визура 4 : ШКК Звездара 48 : 68
13.01.2018
18:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
54938 КК Коњарник 2 : КК Слобода (Барич) 55 : 39
13.01.2018
19:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
КК Шампион БГД 2 - слободна екипа
54939 ШКК Звездара : КК Коњарник 2
21.01.2018
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
54940 КК Мондо Баскет : КК Визура 4
21.01.2018
14:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
54941 КК Раднички (Обреновац) : КК Ас Баскет 2
54942 КК Балкан : КК Рас 3
54943 КК Шампион БГД 2 : КК Церак 3
21.01.2018
11:30
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
КК Слобода (Барич) - слободна екипа