lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 4
1.КК Беовук 72 - 215132968:82628
2.КК Визура 317981032:99726
3.КК Беко 215105948:76925
4.КК Победник 011 - 214104888:76124
5.КК Барајево16610867:99922
6.КК Лазаревац1569828:90621
7.КК ИБЦ 21569881:90321
8.КК Баново Брдо1459875:87719
9.КК Мондо Баскет 416313796:105319
10.СЛОБОДНА ЕКИПА 311071:632
11.КК Витез0000:00
55401 КК Визура 3 : КК Беовук 72 - 2 58 : 61
21.04.2018
19:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
55402 КК Победник 011 - 2 : КК Лазаревац 40 : 53
21.04.2018
09:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
55403 КК Беко 2 : КК Баново Брдо 62 : 28
22.04.2018
12:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
55404 КК ИБЦ 2 : КК Витез
55405 КК Мондо Баскет 4 : КК Барајево 49 : 50
21.04.2018
13:45
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
СЛОБОДНА ЕКИПА 3 - слободна екипа
55282 КК Витез : СЛОБОДНА ЕКИПА 3
55283 КК Баново Брдо : КК Мондо Баскет 4 71 : 50
05.11.2017
13:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
55284 КК Лазаревац : КК ИБЦ 2 57 : 69
04.11.2017
19:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55285 КК Беовук 72 - 2 : КК Беко 2 77 : 64
06.11.2017
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
55286 КК Визура 3 : КК Победник 011 - 2 59 : 54
04.11.2017
13:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
КК Барајево - слободна екипа
55287 КК Барајево : КК Витез
55288 КК Беко 2 : КК Визура 3 53 : 58
11.11.2017
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
55289 КК ИБЦ 2 : КК Беовук 72 - 2 68 : 54
10.11.2017
17:15
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
55290 КК Мондо Баскет 4 : КК Лазаревац 64 : 52
11.11.2017
11:50
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
55291 СЛОБОДНА ЕКИПА 3 : КК Баново Брдо
КК Победник 011 - 2 - слободна екипа
55294 КК Баново Брдо : КК Барајево 99 : 72
19.11.2017
12:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
55295 КК Лазаревац : СЛОБОДНА ЕКИПА 3
55296 КК Беовук 72 - 2 : КК Мондо Баскет 4 70 : 38
19.11.2017
12:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
55297 КК Визура 3 : КК ИБЦ 2 65 : 55
23.11.2017
15:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
55298 КК Победник 011 - 2 : КК Беко 2 71 : 59
17.11.2017
20:45
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
КК Витез - слободна екипа
55299 КК Барајево : КК Лазаревац 63 : 44
26.11.2017
13:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55300 КК Витез : КК Баново Брдо
55301 КК ИБЦ 2 : КК Победник 011 - 2 51 : 58
30.11.2017
20:45
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
55302 КК Мондо Баскет 4 : КК Визура 3 51 : 86
25.11.2017
13:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
55303 СЛОБОДНА ЕКИПА 3 : КК Беовук 72 - 2
КК Беко 2 - слободна екипа
55306 КК Лазаревац : КК Витез
01.01.2015
55307 КК Беовук 72 - 2 : КК Барајево 55 : 47
03.12.2017
11:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
55308 КК Визура 3 : СЛОБОДНА ЕКИПА 3
55309 КК Победник 011 - 2 : КК Мондо Баскет 4 75 : 51
02.12.2017
11:00
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
55310 КК Беко 2 : КК ИБЦ 2 58 : 35
03.12.2017
19:40
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
КК Баново Брдо - слободна екипа
55311 КК Барајево : КК Визура 3 58 : 52
10.12.2017
09:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55312 КК Витез : КК Беовук 72 - 2
55313 КК Баново Брдо : КК Лазаревац 91 : 58
10.12.2017
13:50
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
55314 КК Мондо Баскет 4 : КК Беко 2 44 : 48
09.12.2017
12:15
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
55315 СЛОБОДНА ЕКИПА 3 : КК Победник 011 - 2
КК ИБЦ 2 - слободна екипа
55318 КК Беовук 72 - 2 : КК Баново Брдо 61 : 42
17.12.2017
12:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
55319 КК Визура 3 : КК Витез
55320 КК Победник 011 - 2 : КК Барајево 69 : 40
16.12.2017
11:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
55321 КК Беко 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 3
55322 КК ИБЦ 2 : КК Мондо Баскет 4 50 : 53
16.12.2017
13:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
КК Лазаревац - слободна екипа
55323 КК Барајево : КК Беко 2 65 : 91
24.12.2017
12:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55324 КК Витез : КК Победник 011 - 2
55325 КК Баново Брдо : КК Визура 3 65 : 85
24.12.2017
12:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
55326 КК Лазаревац : КК Беовук 72 - 2 76 : 60
24.12.2017
13:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55327 СЛОБОДНА ЕКИПА 3 : КК ИБЦ 2
КК Мондо Баскет 4 - слободна екипа
55330 КК Визура 3 : КК Лазаревац 58 : 55
13.01.2018
12:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
55331 КК Победник 011 - 2 : КК Баново Брдо 65 : 61
13.01.2018
11:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
55332 КК Беко 2 : КК Витез
55333 КК ИБЦ 2 : КК Барајево 51 : 44
13.01.2018
16:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
55334 КК Мондо Баскет 4 : СЛОБОДНА ЕКИПА 3
КК Беовук 72 - 2 - слободна екипа
55335 КК Барајево : КК Мондо Баскет 4 60 : 34
21.01.2018
12:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55336 КК Витез : КК ИБЦ 2
55337 КК Баново Брдо : КК Беко 2 41 : 69
21.01.2018
13:50
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
55338 КК Лазаревац : КК Победник 011 - 2 51 : 83
21.01.2018
11:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55339 КК Беовук 72 - 2 : КК Визура 3 63 : 41
21.01.2018
11:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
СЛОБОДНА ЕКИПА 3 - слободна екипа
55342 КК Победник 011 - 2 : КК Беовук 72 - 2 60 : 66
27.01.2018
11:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
55343 КК Беко 2 : КК Лазаревац 53 : 43
01.02.2018
21:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
55344 КК ИБЦ 2 : КК Баново Брдо 71 : 63
27.01.2018
15:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
55345 КК Мондо Баскет 4 : КК Витез
55346 СЛОБОДНА ЕКИПА 3 : КК Барајево
КК Визура 3 - слободна екипа
55347 КК Победник 011 - 2 : КК Визура 3 60 : 41
10.02.2018
11:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
55348 КК Беко 2 : КК Беовук 72 - 2 62 : 64
11.02.2018
12:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
55349 КК ИБЦ 2 : КК Лазаревац 63 : 81
10.02.2018
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
55350 КК Мондо Баскет 4 : КК Баново Брдо 64 : 59
10.02.2018
14:10
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
55351 СЛОБОДНА ЕКИПА 3 : КК Витез
КК Барајево - слободна екипа
55353 КК Витез : КК Барајево
55354 КК Баново Брдо : СЛОБОДНА ЕКИПА 3
55355 КК Лазаревац : КК Мондо Баскет 4 64 : 36
25.02.2018
19:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55356 КК Беовук 72 - 2 : КК ИБЦ 2 70 : 49
19.02.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
55357 КК Визура 3 : КК Беко 2 63 : 59
17.02.2018
12:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
КК Победник 011 - 2 - слободна екипа
55359 КК Барајево : КК Баново Брдо 74 : 64
25.02.2018
12:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55360 КК Беко 2 : КК Победник 011 - 2 65 : 61
25.02.2018
11:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
55361 КК ИБЦ 2 : КК Визура 3 80 : 48
24.02.2018
13:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
55362 КК Мондо Баскет 4 : КК Беовук 72 - 2 60 : 68
24.02.2018
11:10
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
55363 СЛОБОДНА ЕКИПА 3 : КК Лазаревац
КК Витез - слободна екипа
55365 КК Баново Брдо : КК Витез
55366 КК Лазаревац : КК Барајево 67 : 43
10.03.2018
19:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55367 КК Беовук 72 - 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 3
55368 КК Визура 3 : КК Мондо Баскет 4 82 : 52
03.03.2018
12:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
55369 КК Победник 011 - 2 : КК ИБЦ 2 65 : 59
03.03.2018
09:20
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
КК Беко 2 - слободна екипа
55371 КК Барајево : КК Беовук 72 - 2 65 : 72
11.03.2018
11:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55372 КК Витез : КК Лазаревац
55373 КК ИБЦ 2 : КК Беко 2 43 : 68
13.03.2018
21:30
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
55374 КК Мондо Баскет 4 : КК Победник 011 - 2 56 : 70
10.03.2018
14:10
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
55375 СЛОБОДНА ЕКИПА 3 : КК Визура 3 71 : 63
КК Баново Брдо - слободна екипа
55377 КК Лазаревац : КК Баново Брдо 31 : 67
17.03.2018
19:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55378 КК Беовук 72 - 2 : КК Витез
55379 КК Визура 3 : КК Барајево 69 : 36
18.03.2018
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
55380 КК Победник 011 - 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 3
55381 КК Беко 2 : КК Мондо Баскет 4 70 : 38
18.03.2018
19:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
КК ИБЦ 2 - слободна екипа
55383 КК Барајево : КК Победник 011 - 2 49 : 57
25.03.2018
10:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55384 КК Витез : КК Визура 3
55385 КК Баново Брдо : КК Беовук 72 - 2 65 : 74
25.03.2018
13:50
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
55386 КК Мондо Баскет 4 : КК ИБЦ 2 56 : 78
24.03.2018
12:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
55387 СЛОБОДНА ЕКИПА 3 : КК Беко 2
КК Лазаревац - слободна екипа
55389 КК Беовук 72 - 2 : КК Лазаревац 53 : 31
01.04.2018
11:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
55390 КК Визура 3 : КК Баново Брдо 41 : 59
31.03.2018
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
55391 КК Победник 011 - 2 : КК Витез
55392 КК Беко 2 : КК Барајево 67 : 38
31.03.2018
11:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
55393 КК ИБЦ 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 3
КК Мондо Баскет 4 - слободна екипа
55395 КК Барајево : КК ИБЦ 2 63 : 59
15.04.2018
11:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55396 КК Витез : КК Беко 2
55397 КК Баново Брдо : КК Победник 011 - 2
15.04.2018
12:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
55398 КК Лазаревац : КК Визура 3 65 : 63
17.04.2018
21:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55399 СЛОБОДНА ЕКИПА 3 : КК Мондо Баскет 4
КК Беовук 72 - 2 - слободна екипа
55401 КК Визура 3 : КК Беовук 72 - 2 58 : 61
21.04.2018
19:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
55402 КК Победник 011 - 2 : КК Лазаревац 40 : 53
21.04.2018
09:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
55403 КК Беко 2 : КК Баново Брдо 62 : 28
22.04.2018
12:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
55404 КК ИБЦ 2 : КК Витез
55405 КК Мондо Баскет 4 : КК Барајево 49 : 50
21.04.2018
13:45
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
СЛОБОДНА ЕКИПА 3 - слободна екипа