lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 4
1.КК Визура 3761463:39113
2.КК Победник 011 - 2651392:32111
3.КК ИБЦ 2734379:38910
4.КК Беовук 72 - 2642377:33510
5.КК Баново Брдо633429:3919
6.КК Беко 2633373:3509
7.КК Барајево725389:4619
8.КК Мондо Баскет 4725351:4529
9.КК Лазаревац615342:4057
10.КК Витез0000:00
11.СЛОБОДНА ЕКИПА 30000:00
55335 КК Барајево : КК Мондо Баскет 4
21.01.2018
12:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55336 КК Витез : КК ИБЦ 2
55337 КК Баново Брдо : КК Беко 2
21.01.2018
13:50
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
55338 КК Лазаревац : КК Победник 011 - 2
21.01.2018
11:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55339 КК Беовук 72 - 2 : КК Визура 3
21.01.2018
11:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
СЛОБОДНА ЕКИПА 3 - слободна екипа
55282 КК Витез : СЛОБОДНА ЕКИПА 3
55283 КК Баново Брдо : КК Мондо Баскет 4 71 : 50
05.11.2017
13:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
55284 КК Лазаревац : КК ИБЦ 2 57 : 69
04.11.2017
19:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55285 КК Беовук 72 - 2 : КК Беко 2 77 : 64
06.11.2017
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
55286 КК Визура 3 : КК Победник 011 - 2 59 : 54
04.11.2017
13:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
КК Барајево - слободна екипа
55287 КК Барајево : КК Витез
55288 КК Беко 2 : КК Визура 3 53 : 58
11.11.2017
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
55289 КК ИБЦ 2 : КК Беовук 72 - 2 68 : 54
10.11.2017
17:15
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
55290 КК Мондо Баскет 4 : КК Лазаревац 64 : 52
11.11.2017
11:50
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
55291 СЛОБОДНА ЕКИПА 3 : КК Баново Брдо
КК Победник 011 - 2 - слободна екипа
55294 КК Баново Брдо : КК Барајево 99 : 72
19.11.2017
12:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
55295 КК Лазаревац : СЛОБОДНА ЕКИПА 3
55296 КК Беовук 72 - 2 : КК Мондо Баскет 4 70 : 38
19.11.2017
12:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
55297 КК Визура 3 : КК ИБЦ 2 65 : 55
23.11.2017
15:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
55298 КК Победник 011 - 2 : КК Беко 2 71 : 59
17.11.2017
20:45
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
КК Витез - слободна екипа
55299 КК Барајево : КК Лазаревац 63 : 44
26.11.2017
13:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55300 КК Витез : КК Баново Брдо
55301 КК ИБЦ 2 : КК Победник 011 - 2 51 : 58
30.11.2017
20:45
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
55302 КК Мондо Баскет 4 : КК Визура 3 51 : 86
25.11.2017
13:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
55303 СЛОБОДНА ЕКИПА 3 : КК Беовук 72 - 2
КК Беко 2 - слободна екипа
55306 КК Лазаревац : КК Витез
01.01.2015
55307 КК Беовук 72 - 2 : КК Барајево 55 : 47
03.12.2017
11:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
55308 КК Визура 3 : СЛОБОДНА ЕКИПА 3
55309 КК Победник 011 - 2 : КК Мондо Баскет 4 75 : 51
02.12.2017
11:00
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
55310 КК Беко 2 : КК ИБЦ 2 58 : 35
03.12.2017
19:40
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
КК Баново Брдо - слободна екипа
55311 КК Барајево : КК Визура 3 58 : 52
10.12.2017
09:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55312 КК Витез : КК Беовук 72 - 2
55313 КК Баново Брдо : КК Лазаревац 91 : 58
10.12.2017
13:50
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
55314 КК Мондо Баскет 4 : КК Беко 2 44 : 48
09.12.2017
12:15
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
55315 СЛОБОДНА ЕКИПА 3 : КК Победник 011 - 2
КК ИБЦ 2 - слободна екипа
55318 КК Беовук 72 - 2 : КК Баново Брдо 61 : 42
17.12.2017
12:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
55319 КК Визура 3 : КК Витез
55320 КК Победник 011 - 2 : КК Барајево 69 : 40
16.12.2017
11:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
55321 КК Беко 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 3
55322 КК ИБЦ 2 : КК Мондо Баскет 4 50 : 53
16.12.2017
13:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
КК Лазаревац - слободна екипа
55323 КК Барајево : КК Беко 2 65 : 91
24.12.2017
12:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55324 КК Витез : КК Победник 011 - 2
55325 КК Баново Брдо : КК Визура 3 65 : 85
24.12.2017
12:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
55326 КК Лазаревац : КК Беовук 72 - 2 76 : 60
24.12.2017
13:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55327 СЛОБОДНА ЕКИПА 3 : КК ИБЦ 2
КК Мондо Баскет 4 - слободна екипа
55330 КК Визура 3 : КК Лазаревац 58 : 55
13.01.2018
12:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
55331 КК Победник 011 - 2 : КК Баново Брдо 65 : 61
13.01.2018
11:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
55332 КК Беко 2 : КК Витез
55333 КК ИБЦ 2 : КК Барајево 51 : 44
13.01.2018
16:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
55334 КК Мондо Баскет 4 : СЛОБОДНА ЕКИПА 3
КК Беовук 72 - 2 - слободна екипа
55335 КК Барајево : КК Мондо Баскет 4
21.01.2018
12:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
55336 КК Витез : КК ИБЦ 2
55337 КК Баново Брдо : КК Беко 2
21.01.2018
13:50
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
55338 КК Лазаревац : КК Победник 011 - 2
21.01.2018
11:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
55339 КК Беовук 72 - 2 : КК Визура 3
21.01.2018
11:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
СЛОБОДНА ЕКИПА 3 - слободна екипа