lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига/Група 2
1.КК Офи Баскет 2440241:1508
2.КК Сопот431166:1057
3.КК Вук422148:1656
4.КК Змај422146:1626
5.КК Ас Баскет 3422138:1196
6.КК Земун Фитофармација 3422142:1426
7.КК Рас 3413116:1425
8.КК Беко 740460:1724
55881 КК Земун Фитофармација 3 : КК Змај
25.02.2018
11:15
Иван Гундулић ( Народних хероја 12)
55882 КК Беко 7 : КК Офи Баскет 2
25.02.2018
10:45
Марија Бурсаћ ( Милана Ракића 81)
55883 КК Ас Баскет 3 : КК Сопот
24.02.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
55884 КК Рас 3 : КК Вук
24.02.2018
10:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
55865 КК Сопот : КК Змај 39 : 30
13.01.2018
11:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
55866 КК Офи Баскет 2 : КК Вук 73 : 45
14.01.2018
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
55867 КК Земун Фитофармација 3 : КК Рас 3 40 : 18
14.01.2018
11:20
Иван Гундулић ( Народних хероја 12)
55868 КК Беко 7 : КК Ас Баскет 3 12 : 30
14.01.2018
10:15
Марија Бурсаћ ( Милана Ракића 81)
55869 КК Змај : КК Ас Баскет 3 50 : 26
20.01.2018
10:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
55870 КК Рас 3 : КК Беко 7 41 : 13
20.01.2018
10:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
55871 КК Вук : КК Земун Фитофармација 3 26 : 41
20.01.2018
17:45
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
55872 КК Сопот : КК Офи Баскет 2 34 : 42
21.01.2018
11:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
55873 КК Офи Баскет 2 : КК Змај 68 : 33
28.01.2018
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
55874 КК Земун Фитофармација 3 : КК Сопот 23 : 40
16.02.2018
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
55875 КК Беко 7 : КК Вук 25 : 48
28.01.2018
10:45
Марија Бурсаћ ( Милана Ракића 81)
55876 КК Ас Баскет 3 : КК Рас 3 56 : 28
16.02.2018
14:30
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
55877 КК Змај : КК Рас 3 33 : 29
15.02.2018
19:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
55878 КК Вук : КК Ас Баскет 3 29 : 26
17.02.2018
20:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
55879 КК Сопот : КК Беко 7 53 : 10
17.02.2018
12:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
55880 КК Офи Баскет 2 : КК Земун Фитофармација 3 58 : 38
14.02.2018
19:50
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
55881 КК Земун Фитофармација 3 : КК Змај
25.02.2018
11:15
Иван Гундулић ( Народних хероја 12)
55882 КК Беко 7 : КК Офи Баскет 2
25.02.2018
10:45
Марија Бурсаћ ( Милана Ракића 81)
55883 КК Ас Баскет 3 : КК Сопот
24.02.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
55884 КК Рас 3 : КК Вук
24.02.2018
10:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)