lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига/Група 6
1.КК Рас 4440223:868
2.КК Вива 2431239:1357
3.КК Гро-Баскет431224:1507
4.КК Жарково 2422141:1246
5.КК Беко 3422166:1456
6.КК Радивој Кораћ 242297:1226
7.КК Ас Баскет 740497:2484
8.КК Карабурма Баскет40463:2404
56105 КК Вива 2 : КК Жарково 2
25.02.2018
14:00
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
56106 КК Ас Баскет 7 : КК Карабурма Баскет
25.02.2018
11:30
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
56107 КК Беко 3 : КК Радивој Кораћ 2
25.02.2018
10:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
56108 КК Рас 4 : КК Гро-Баскет
24.02.2018
19:20
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
56089 КК Радивој Кораћ 2 : КК Жарково 2 12 : 23
13.01.2018
14:30
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
56090 КК Карабурма Баскет : КК Гро-Баскет 10 : 75
19.01.2018
20:20
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
56091 КК Вива 2 : КК Рас 4 35 : 50
19.01.2018
19:45
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
56092 КК Ас Баскет 7 : КК Беко 3 24 : 77
14.01.2018
09:10
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
56093 КК Жарково 2 : КК Беко 3 37 : 42
20.01.2018
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
56094 КК Рас 4 : КК Ас Баскет 7 73 : 12
20.01.2018
14:40
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
56095 КК Гро-Баскет : КК Вива 2 45 : 70
21.01.2018
12:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
56096 КК Радивој Кораћ 2 : КК Карабурма Баскет 37 : 13
21.01.2018
09:05
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
56097 КК Карабурма Баскет : КК Жарково 2 14 : 61
27.01.2018
17:30
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
56098 КК Вива 2 : КК Радивој Кораћ 2 67 : 14
28.01.2018
12:00
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
56099 КК Ас Баскет 7 : КК Гро-Баскет 42 : 64
03.02.2018
10:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
56100 КК Беко 3 : КК Рас 4 19 : 44
15.02.2018
11:00
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
56101 КК Жарково 2 : КК Рас 4 20 : 56
17.02.2018
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
56102 КК Гро-Баскет : КК Беко 3 40 : 28
17.02.2018
12:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
56103 КК Радивој Кораћ 2 : КК Ас Баскет 7 34 : 19
17.02.2018
14:15
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
56104 КК Карабурма Баскет : КК Вива 2 26 : 67
17.02.2018
17:30
Железничка школа ( Здравка Челара 14)
56105 КК Вива 2 : КК Жарково 2
25.02.2018
14:00
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
56106 КК Ас Баскет 7 : КК Карабурма Баскет
25.02.2018
11:30
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
56107 КК Беко 3 : КК Радивој Кораћ 2
25.02.2018
10:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
56108 КК Рас 4 : КК Гро-Баскет
24.02.2018
19:20
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)