lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига/Група 4
1.КК Младост 2440221:948
2.КК Сурчин Добановци440184:1138
3.КК Ол Стар 431192:957
4.КК Визура 2431171:857
5.КК Земун Фитофармација 5413154:1665
6.КК Беовук 72 - 441375:1935
7.КК Рас 7404106:1584
8.КК Ас Баскет 540464:2634
55993 КК Земун Фитофармација 5 : КК Ол Стар
24.02.2018
13:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
55994 КК Беовук 72 - 4 : КК Рас 7
25.02.2018
10:10
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
55995 КК Ас Баскет 5 : КК Сурчин Добановци
24.02.2018
11:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
55996 КК Визура 2 : КК Младост 2
25.02.2018
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
55977 КК Сурчин Добановци : КК Ол Стар 45 : 32
14.01.2018
12:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
55978 КК Рас 7 : КК Младост 2 21 : 43
13.01.2018
14:00
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
55979 КК Земун Фитофармација 5 : КК Визура 2 38 : 40
13.01.2018
13:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
55980 КК Беовук 72 - 4 : КК Ас Баскет 5 29 : 23
14.01.2018
10:10
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
55981 КК Ол Стар : КК Ас Баскет 5 104 : 10
21.01.2018
11:00
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55982 КК Визура 2 : КК Беовук 72 - 4 60 : 12
20.01.2018
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
55983 КК Младост 2 : КК Земун Фитофармација 5 45 : 40
20.01.2018
14:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
55984 КК Сурчин Добановци : КК Рас 7 40 : 27
21.01.2018
12:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
55985 КК Рас 7 : КК Ол Стар 22 : 29
28.01.2018
14:00
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
55986 КК Земун Фитофармација 5 : КК Сурчин Добановци 30 : 45
27.01.2018
13:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
55987 КК Беовук 72 - 4 : КК Младост 2 10 : 56
28.01.2018
10:10
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
55988 КК Ас Баскет 5 : КК Визура 2 8 : 53
27.01.2018
11:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
55989 КК Ол Стар : КК Визура 2 27 : 18
18.02.2018
11:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
55990 КК Младост 2 : КК Ас Баскет 5 77 : 23
17.02.2018
10:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
55991 КК Сурчин Добановци : КК Беовук 72 - 4 54 : 24
17.02.2018
14:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
55992 КК Рас 7 : КК Земун Фитофармација 5 36 : 46
18.02.2018
12:30
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
55993 КК Земун Фитофармација 5 : КК Ол Стар
24.02.2018
13:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
55994 КК Беовук 72 - 4 : КК Рас 7
25.02.2018
10:10
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
55995 КК Ас Баскет 5 : КК Сурчин Добановци
24.02.2018
11:00
Драган Лукић ( Неде Спасојевић 6)
55996 КК Визура 2 : КК Младост 2
25.02.2018
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)