lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У12/Група 1
1.КК Бањица Мега 2550288:14410
2.КК Ас Баскет 2440255:1098
3.КК ББ Баскет (Младеновац) 2532196:2028
4.КК Торлак 2532229:2338
5.КК Визура 3523201:1957
6.КК Флеш 4514172:2656
7.КК Борац Земун413159:1985
8.КК Див Баскет 2505116:2705
61053 КК Ас Баскет 2 : КК Див Баскет 2 82 : 32
18.11.2018
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
61054 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Бањица Мега 2 29 : 47
22.11.2018
19:50
Карађорђе ( Јове Илића 2)
61055 КК Визура 3 : КК Торлак 2 59 : 41
17.11.2018
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
61056 КК Борац Земун : КК Флеш 4 47 : 46
18.11.2018
12:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
61057 КК Див Баскет 2 : КК Флеш 4 31 : 47
25.11.2018
15:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
61058 КК Торлак 2 : КК Борац Земун 59 : 45
24.11.2018
14:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61059 КК Бањица Мега 2 : КК Визура 3 45 : 37
25.11.2018
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
61060 КК Ас Баскет 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 67 : 25
25.11.2018
10:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
61061 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Див Баскет 2 60 : 15
02.12.2018
18:40
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
61062 КК Визура 3 : КК Ас Баскет 2 29 : 46
02.12.2018
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
61063 КК Борац Земун : КК Бањица Мега 2 36 : 54
01.12.2018
13:40
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
61064 КК Флеш 4 : КК Торлак 2 41 : 55
02.12.2018
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61065 КК Див Баскет 2 : КК Торлак 2 18 : 47
08.12.2018
11:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61066 КК Бањица Мега 2 : КК Флеш 4 72 : 15
08.12.2018
13:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
61067 КК Ас Баскет 2 : КК Борац Земун
61068 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Визура 3 43 : 42
08.12.2018
18:40
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
61069 КК Визура 3 : КК Див Баскет 2 34 : 20
15.12.2018
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
61070 КК Борац Земун : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 31 : 39
15.12.2018
10:20
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
61071 КК Флеш 4 : КК Ас Баскет 2 23 : 60
15.12.2018
16:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61072 КК Торлак 2 : КК Бањица Мега 2 27 : 70
15.12.2018
11:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)