lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   БКК Раднички - КК Младост Веба
(78731) 18.09.2022
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
БКК Раднички
63
КК Младост Веба
72
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.09.2022
21:00:00
Хала Пинки
Немања Влаховић, Предраг Ширко. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5