lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Жарково - КК Слодес
(78741) 17.09.2022
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Жарково
63
КК Слодес
83
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.09.2022
18:00:00
Хала спортова Жарково
Лука Максимовић, Предраг Ширко. Делегат: Александар Варађан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5