lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига У14   >   КК Динамик Вип Пеј 2 - КК Партизан 2
(83456) 20.05.2023
Пионири/Квалитетна лига У14
КК Динамик Вип Пеј 2
70
КК Партизан 2
69
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
20.05.2023
13:30:00
Дyнамиц Арена
, Милош Прица, . Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5