lat|eng
Насловна   >   Пионири/Финални турнир Београдска лига У14   >   БКК Раднички 3 - КК Сурчин Добановци 3
(90937) 16.06.2024
Пионири/Финални турнир Београдска лига У14
БКК Раднички 3
63
КК Сурчин Добановци 3
70
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.06.2024
15:00:00
Бранко Радичевић (Бољевци)
Петар Јанкулоски, Видан Перуничић, . Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5