lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Финални турнир Београдска лига   >   ЖКК Кораћ Академија 011 - 2 - ЖКК Беостајл
(90968) 30.06.2024
Пионирке/Финални турнир Београдска лига
ЖКК Кораћ Академија 011 - 2
57
ЖКК Беостајл
58
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.06.2024
10:20:00
Граовац (Батајница)
Петар Милановић, Павле Чепић, . Делегат: Милан Раденковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5