lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Финални турнир Београдска лига   >   ЖКК Мондо Баскет 2 - ЖКК Див Баскет 2
(90967) 30.06.2024
Пионирке/Финални турнир Београдска лига
ЖКК Мондо Баскет 2
68
ЖКК Див Баскет 2
34
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.06.2024
12:20:00
Граовац (Батајница)
Петар Милановић, Павле Чепић, . Делегат: Милан Раденковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5