lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Квалитетна лига
1.КК Жарково541407:3529
2.КК Беко541431:3939
3.КК Визура541382:3539
4.КК Партизан440368:2768
5.КК Колеџ Београд523377:3647
6.КК Житко Баскет523379:3847
7.КК Реал Београд431310:2737
8.КК Беовук 72514315:4176
9.КК Младост Веба422286:2846
10.КК Борац Земун514322:4266
11.КК Риверс БМ413321:3315
12.КК Торлак ОКК Београд505375:4205
86711 КК Партизан : КК Торлак ОКК Београд 96 : 77
29.10.2023
16:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Огњен Ћурчић, Александар Лазић, Делегат: Јелена Поповић
86712 КК Визура : КК Колеџ Београд 79 : 72
29.10.2023
16:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Предраг Ширко, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Кнежевић
86713 КК Житко Баскет : КК Беовук 72 84 : 58
31.10.2023
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Вук Иванчевић, Александар Петровић, Делегат: Милена Главан
86714 КК Младост Веба : КК Риверс БМ 82 : 84
31.10.2023
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Немања Кривокућа, Тијана Војводић, Делегат: Горан Радовановић
86715 КК Борац Земун : КК Реал Београд 54 : 93
31.10.2023
17:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Филип Младеновић, Делегат: Горан Радовановић
86716 КК Жарково : КК Беко 90 : 75
01.11.2023
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Душко Милаковић, Делегат: Александар Варађан
86717 КК Партизан : КК Визура 81 : 71
07.11.2023
21:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Димитрије Карановић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Варађан
86718 КК Реал Београд : КК Жарково 58 : 56
08.11.2023
15:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Антоније Луковић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Кнежевић
86719 КК Риверс БМ : КК Борац Земун 74 : 78
06.11.2023
18:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лазар Костић, Душко Милаковић, Делегат: Горан Радовановић
86720 КК Беовук 72 : КК Младост Веба 60 : 73
06.11.2023
21:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Далибор Шуштершић, Александар Лазић, Делегат: Александар Толић
86721 КК Колеџ Београд : КК Житко Баскет 77 : 68
04.11.2023
14:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Александар Петровић, Хелена Маринковић, Делегат: Ненад Николић
86722 КК Торлак ОКК Београд : КК Беко 90 : 95
09.11.2023
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Кривокућа, Марко Богићевић, Делегат: Миодраг Цветковић
86723 КК Визура : КК Торлак ОКК Београд 71 : 64
13.11.2023
18:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Предраг Ширко, Немања Гојовић, Делегат: Бојан Драшкић
86724 КК Житко Баскет : КК Партизан 77 : 103
13.11.2023
12:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Немања Кривокућа, Антоније Луковић, Делегат: Ђорђе Илић
86725 КК Младост Веба : КК Колеџ Београд 71 : 60
14.11.2023
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Антоније Луковић, Димитрије Карановић, Делегат: Горан Радовановић
86726 КК Борац Земун : КК Беовук 72 74 : 75
10.11.2023
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Влаховић, Далибор Шуштершић, Делегат: Горан Радовановић
86727 КК Жарково : КК Риверс БМ 87 : 83
13.11.2023
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Влаховић, Мирко Весковић, Делегат: Александар Толић
86728 КК Беко : КК Реал Београд 84 : 75
16.11.2023
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Антоније Луковић, Димитрије Карановић, Делегат: Александар Тодоровић
86729 КК Партизан : КК Младост Веба
06.12.2023
21:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Антоније Луковић, Александар Петровић, Делегат: Јелена Поповић
86730 КК Визура : КК Житко Баскет 81 : 76
19.11.2023
15:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Вук Иванчевић, Лазар Костић, Делегат: Милан Раденковић
86731 КК Риверс БМ : КК Беко 80 : 84
18.11.2023
13:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Мирко Весковић, Александар Лазић, Делегат: Ђорђе Илић
86732 КК Беовук 72 : КК Жарково 64 : 93
22.11.2023
21:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Димитрије Карановић, Далибор Шуштершић, Делегат: Слободан Каличанин
86733 КК Колеџ Београд : КК Борац Земун 96 : 65
19.11.2023
11:30
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Душко Милаковић, Милош Радивојевић, Делегат: Борко Павловић
86734 КК Торлак ОКК Београд : КК Реал Београд 79 : 84
20.11.2023
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Стеван Гуџулић, Марко Пауновић, Делегат: Ђорђе Илић
86735 КК Житко Баскет : КК Торлак ОКК Београд 74 : 65
28.11.2023
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Димитрије Карановић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Рашинац
86736 КК Младост Веба : КК Визура 60 : 80
28.11.2023
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Мирко Весковић, Милош Димитријевић, Делегат: Алекса Симић
86737 КК Борац Земун : КК Партизан 51 : 88
26.11.2023
16:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Милош Димитријевић, Антоније Луковић, Делегат: Јелена Поповић
86738 КК Жарково : КК Колеџ Београд 81 : 72
25.11.2023
20:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Антоније Луковић, Предраг Ширко, Делегат: Слободан Каличанин
86739 КК Беко : КК Беовук 72 93 : 58
26.11.2023
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Димитрије Карановић, Лазар Костић, Делегат: Александар Тодоровић
86740 КК Реал Београд : КК Риверс БМ
29.11.2023
15:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Далибор Шуштершић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Александар Кнежевић