lat|eng
Насловна > Резултати
ОМЛАДИНЦИ/Регионална лига
1.КК Борац Земун181801523:120336
2.КК Беко181441411:114232
3.КК Риверс БМ181351419:117831
4.КК Горица191271362:118631
5.КК ИБЦ181171360:116029
6.КК Парагон (Лазаревац)198111413:141727
7.КК Младеновац161061135:104626
8.КК Еко Спорт16881102:105724
9.КК Реал Београд186121226:125324
10.КК Церак18315932:132221
11.КК Умка Џез18216910:136220
12.КК Рас18216989:145620
87119 КК ИБЦ : КК Парагон (Лазаревац) 92 : 49
23.11.2023
15:30
Хала Шумице ( Устаничка 125/И)
Михајло Гаврилоски, Делегат: Драган Панић
87120 КК Беко : КК Младеновац 93 : 70
14.11.2023
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Александар Тодоровић
87121 КК Рас : КК Церак 46 : 77
11.11.2023
21:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Хелена Маринковић, Тијана Војводић, Делегат: Небојша Лазаревић
87122 КК Еко Спорт : КК Реал Београд 85 : 73
15.11.2023
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Стеван Гуџулић, Богдан Мрдељић, Делегат: Драгослав Веланац
87123 КК Борац Земун : КК Умка Џез 97 : 72
13.11.2023
18:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Страхиња Стаменковић, Далибор Шуштершић, Делегат: Горан Радовановић
87124 КК Риверс БМ : КК Горица 63 : 55
15.11.2023
19:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
Душко Милаковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Алекса Симић
87125 КК ИБЦ : КК Беко 86 : 67
20.11.2023
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Страхиња Стаменковић, Делегат: Александар Тодоровић
87126 КК Умка Џез : КК Риверс БМ 40 : 76
21.11.2023
21:10
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Никола Младеновић, Филип Младеновић, Делегат: Драгослав Веланац
87127 КК Реал Београд : КК Борац Земун 53 : 68
23.11.2023
21:30
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
87128 КК Церак : КК Еко Спорт 55 : 45
19.11.2023
17:15
14. Октобар ( Гочка 40)
Никола Младеновић, Вукашин Толић, Делегат: Драгиша Варава
87129 КК Младеновац : КК Рас 86 : 59
27.11.2023
19:15
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
87130 КК Парагон (Лазаревац) : КК Горица 69 : 79
18.11.2023
18:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
Никола Благојевић, Стефан Милић, Делегат: Дејан Јевтић
87131 КК Беко : КК Парагон (Лазаревац) 95 : 72
28.11.2023
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
87132 КК Рас : КК ИБЦ 45 : 82
30.11.2023
22:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
87133 КК Еко Спорт : КК Младеновац 59 : 63
26.11.2023
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
87134 КК Борац Земун : КК Церак 77 : 38
29.11.2023
21:30
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
87135 КК Риверс БМ : КК Реал Београд 93 : 69
26.11.2023
16:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
87136 КК Горица : КК Умка Џез 81 : 39
26.11.2023
13:20
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
87137 КК ИБЦ : КК Еко Спорт 71 : 44
06.12.2023
21:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Владимир Јевтовић, Мирко Весковић, Делегат: Ђорђе Илић
87138 КК Беко : КК Рас 103 : 53
03.12.2023
18:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Павле Димитријевић, Делегат: Мирко Ненадић
87139 КК Реал Београд : КК Горица 64 : 68
05.12.2023
21:20
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Мирко Весковић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Кнежевић
87140 КК Церак : КК Риверс БМ 46 : 86
06.12.2023
19:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
Душко Милаковић, Далибор Шуштершић, Делегат: Ђорђе Илић
87141 КК Младеновац : КК Борац Земун 77 : 84
14.12.2023
20:20
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
87142 КК Парагон (Лазаревац) : КК Умка Џез 97 : 56
02.12.2023
18:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87143 КК Рас : КК Парагон (Лазаревац) 81 : 76
13.12.2023
21:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Мирко Весковић, Стеван Гуџулић, Делегат: Ђорђе Илић
87144 КК Еко Спорт : КК Беко 78 : 74
24.01.2024
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Милена Главан
87145 КК Борац Земун : КК ИБЦ 93 : 78
24.01.2024
17:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Димитрије Карановић, Стеван Гуџулић, Делегат: Горан Радовановић
87146 КК Риверс БМ : КК Младеновац 89 : 61
13.12.2023
19:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
Огњен Ћурчић, Богдан Мрдељић, Делегат: Алекса Симић
87147 КК Горица : КК Церак 80 : 43
08.12.2023
19:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Мирко Весковић, Лука Миљковић, Делегат: Драгослав Веланац
87148 КК Умка Џез : КК Реал Београд 56 : 74
24.12.2023
17:40
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Богдан Мрдељић, Марко Вукчевић, Делегат: Драгослав Веланац
87149 КК ИБЦ : КК Риверс БМ 82 : 68
26.12.2023
21:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Каличанин
87150 КК Беко : КК Борац Земун 75 : 84
20.03.2024
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лука Џомбић, Лазар Ђуришић, Делегат: Александар Тодоровић
87151 КК Рас : КК Еко Спорт 47 : 77
20.12.2023
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Лука Максимовић, Петар Милановић, Делегат: Бојан Драшкић
87152 КК Церак : КК Умка Џез 41 : 52
28.12.2023
21:15
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
87153 КК Младеновац : КК Горица 73 : 58
26.01.2024
17:15
Спортски центар Љубомир Ивановић Геџа (Младеновац) ( Вука Караџића 73)
Вукан Спасојевић, Ана Старинчевић, Делегат: Милорад Поповић
87154 КК Парагон (Лазаревац) : КК Реал Београд 98 : 93
17.12.2023
18:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87155 КК Еко Спорт : КК Парагон (Лазаревац) 57 : 69
25.12.2023
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Мирко Весковић, Огњен Ћурчић, Делегат: Небојша Лазаревић
87156 КК Борац Земун : КК Рас 104 : 72
23.12.2023
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Младеновић, Видан Перуничић, Делегат: Горан Радовановић
87157 КК Риверс БМ : КК Беко 67 : 77
17.01.2024
19:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
Петар Јанкулоски, Тијана Војводић, Делегат: Алекса Симић
87158 КК Горица : КК ИБЦ 67 : 64
20.01.2024
15:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
87159 КК Умка Џез : КК Младеновац 65 : 72
25.01.2024
21:15
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Лука Миљковић, Богдан Мрдељић, Делегат: Драгослав Веланац
87160 КК Реал Београд : КК Церак 68 : 48
25.12.2023
21:20
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Видан Перуничић, Марко Дангубић, Делегат: Александар Кнежевић
87161 КК ИБЦ : КК Умка Џез 93 : 51
15.02.2024
17:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Кривокућа, Душко Милаковић, Делегат: Љиљана Благојевић
87162 КК Беко : КК Горица 91 : 66
30.01.2024
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Тодоровић
87163 КК Рас : КК Риверс БМ 58 : 76
28.02.2024
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Огњен Ћурчић, Стеван Гуџулић, Делегат: Александар Толић
87164 КК Еко Спорт : КК Борац Земун 63 : 76
17.03.2024
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Антоније Луковић, Стеван Гуџулић, Делегат: Борко Павловић
87165 КК Младеновац : КК Реал Београд 68 : 48
01.02.2024
17:15
Спортски центар Љубомир Ивановић Геџа (Младеновац) ( Вука Караџића 73)
Павле Цветић, Вукан Спасојевић, Делегат: Милорад Поповић
87166 КК Парагон (Лазаревац) : КК Церак 81 : 41
27.01.2024
11:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Стефан Милић, Лука Васиљевић, Делегат: Дејан Јевтић
87167 КК Борац Земун : КК Парагон (Лазаревац) 87 : 62
06.02.2024
21:45
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
Марко Пауновић, Лука Максимовић, Делегат: Александар Вранеш
87168 КК Риверс БМ : КК Еко Спорт 83 : 79
07.02.2024
19:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
Душко Милаковић, Тијана Војводић, Делегат: Алекса Симић
87169 КК Горица : КК Рас 76 : 53
01.02.2024
19:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Енвер Мелић, Вукашин Толић, Делегат: Драгослав Веланац
87170 КК Умка Џез : КК Беко 43 : 71
08.02.2024
21:20
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Лука Максимовић, Милош Николић, Делегат: Драгослав Веланац
87171 КК Реал Београд : КК ИБЦ 72 : 74
06.02.2024
17:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Мирко Весковић, Никола Спасић, Делегат: Александар Кнежевић
87172 КК Церак : КК Младеновац 35 : 71
08.02.2024
17:20
Спортски центар Љубомир Ивановић Геџа (Младеновац) ( Вука Караџића 73)
Павле Цветић, Вукан Спасојевић, Делегат: Милорад Поповић
87173 КК ИБЦ : КК Церак 66 : 42
17.02.2024
13:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Никола Младеновић, Никола Ђокић, Делегат: Ненад Николић
87174 КК Беко : КК Реал Београд 75 : 56
12.02.2024
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Лазић, Вукашин Толић, Делегат: Александар Тодоровић
87175 КК Рас : КК Умка Џез 50 : 52
13.02.2024
22:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Љубомир Марковић, Милош Прица, Делегат: Небојша Лазаревић
87176 КК Еко Спорт : КК Горица 72 : 67
12.03.2024
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Љубомир Марковић, Лука Џомбић, Делегат: Драган Панић
87177 КК Борац Земун : КК Риверс БМ 79 : 78
14.02.2024
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Димитрије Карановић, Стеван Гуџулић, Делегат: Горан Радовановић
87178 КК Парагон (Лазаревац) : КК Младеновац 67 : 66
18.02.2024
14:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
Никола Благојевић, Стефан Милић, Делегат: Жељко Делић
87179 КК Риверс БМ : КК Парагон (Лазаревац) 93 : 86
21.02.2024
19:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
Видан Перуничић, Петар Милановић, Делегат: Александар Кнежевић
87180 КК Горица : КК Борац Земун 75 : 81
14.03.2024
18:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Лука Максимовић, Богдан Мрдељић, Делегат: Драгослав Веланац
87181 КК Умка Џез : КК Еко Спорт 56 : 72
14.03.2024
21:20
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Лука Максимовић, Богдан Мрдељић, Делегат: Драгослав Веланац
87182 КК Реал Београд : КК Рас 82 : 35
21.02.2024
15:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Видан Перуничић, Петар Милановић, Делегат: Александар Кнежевић
87183 КК Церак : КК Беко 53 : 80
18.02.2024
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лука Миљковић, Павле Чепић, Делегат: Ђорђе Илић
87184 КК Младеновац : КК ИБЦ 77 : 60
05.03.2024
17:20
Спортски центар Љубомир Ивановић Геџа (Младеновац) ( Вука Караџића 73)
Павле Цветић, Вукан Спасојевић, Делегат: Милорад Поповић
87185 КК Горица : КК Риверс БМ 71 : 75
26.03.2024
19:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Димитрије Карановић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Толић
87186 КК Умка Џез : КК Борац Земун 39 : 82
28.02.2024
21:30
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Енвер Мелић, Душан Новаковић, Делегат: Драгослав Веланац
87187 КК Реал Београд : КК Еко Спорт
87188 КК Церак : КК Рас 47 : 48
23.02.2024
22:10
14. Октобар ( Гочка 40)
Никола Младеновић, Мирко Весковић, Делегат: Урош Чукић
87189 КК Младеновац : КК Беко 55 : 73
22.04.2024
21:15
Спортски центар Љубомир Ивановић Геџа (Младеновац) ( Вука Караџића 73)
Павле Цветић, Вукан Спасојевић, Делегат: Милорад Поповић
87190 КК Парагон (Лазаревац) : КК ИБЦ 78 : 77
17.04.2024
21:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
87191 КК Беко : КК ИБЦ 80 : 70
06.03.2024
21:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Љубомир Марковић, Лука Џомбић, Делегат: Ђорђе Илић
87192 КК Рас : КК Младеновац 76 : 99
03.03.2024
16:20
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Димитрије Карановић, Марко Пауновић, Делегат: Никола Томић
87193 КК Еко Спорт : КК Церак 88 : 69
08.03.2024
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Марко Пауновић, Лука Џомбић, Делегат: Драгутин Илић
87194 КК Борац Земун : КК Реал Београд 86 : 70
06.03.2024
21:45
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
Димитрије Карановић, Далибор Шуштершић, Делегат: Драган Панић
87195 КК Риверс БМ : КК Умка Џез 85 : 53
06.03.2024
19:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
Ђорђе Богојевић, Милош Димитријевић, Делегат: Александар Кнежевић
87196 КК Горица : КК Парагон (Лазаревац) 77 : 64
05.03.2024
18:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Богдан Мрдељић, Максим Тврдишић, Делегат: Драгослав Веланац
87197 КК ИБЦ : КК Рас
87198 КК Умка Џез : КК Горица 49 : 60
11.03.2024
21:20
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Благоје Лакићевић, Петар Милановић, Делегат: Драгослав Веланац
87199 КК Реал Београд : КК Риверс БМ 48 : 76
10.03.2024
12:30
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Видан Перуничић, Лазар Костић, Делегат: Александар Кнежевић
87200 КК Церак : КК Борац Земун 59 : 103
10.03.2024
18:00
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
Видан Перуничић, Далибор Шуштершић, Делегат: Драган Панић
87201 КК Младеновац : КК Еко Спорт
23.04.2024
17:20
Спортски центар Љубомир Ивановић Геџа (Младеновац) ( Вука Караџића 73)
87202 КК Парагон (Лазаревац) : КК Беко 61 : 71
11.03.2024
16:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Никола Благојевић, Стефан Милић, Делегат: Дејан Јевтић
87203 КК Рас : КК Беко 48 : 77
17.03.2024
13:50
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Лука Миљковић, Вук Иванчевић, Делегат: Урош Чукић
87204 КК Еко Спорт : КК ИБЦ 79 : 58
22.04.2024
21:40
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Вук Иванчевић, Хелена Маринковић, Делегат: Ђорђе Илић
87205 КК Борац Земун : КК Младеновац
26.04.2024
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
87206 КК Риверс БМ : КК Церак 103 : 63
18.03.2024
18:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Петар Јанкулоски, Алекса Штрбац, Делегат: Алекса Симић
87207 КК Горица : КК Реал Београд 91 : 57
19.03.2024
18:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Александар Лазић, Богдан Мрдељић, Делегат: Драгослав Веланац
87208 КК Умка Џез : КК Парагон (Лазаревац) 50 : 64
17.03.2024
20:30
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Богдан Мрдељић, Александар Лазић, Делегат: Ђорђе Илић
87209 КК ИБЦ : КК Борац Земун
87210 КК Беко : КК Еко Спорт 84 : 62
25.03.2024
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Душко Милаковић, Вук Матић, Делегат: Александар Тодоровић
87211 КК Реал Београд : КК Умка Џез 74 : 46
18.03.2024
21:20
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Стеван Гуџулић, Александар Лазић, Делегат: Александар Кнежевић
87212 КК Церак : КК Горица 59 : 88
28.03.2024
19:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Огњен Ћурчић, Мирко Весковић, Делегат: Александар Толић
87213 КК Младеновац : КК Риверс БМ 69 : 63
02.04.2024
17:20
Спортски центар Љубомир Ивановић Геџа (Младеновац) ( Вука Караџића 73)
Павле Цветић, Вукан Спасојевић, Делегат: Милорад Поповић
87214 КК Парагон (Лазаревац) : КК Рас 93 : 50
24.03.2024
18:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87215 КК Еко Спорт : КК Рас 76 : 45
17.04.2024
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Љубомир Марковић, Видан Перуничић, Делегат: Алекса Симић
87216 КК Борац Земун : КК Беко 52 : 50
31.03.2024
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душко Милаковић, Алекса Игњатовић, Делегат: Александар Рашинац
87217 КК Риверс БМ : КК ИБЦ 79 : 67
01.04.2024
17:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Огњен Ћурчић, Мирко Весковић, Делегат: Алекса Симић
87218 КК Горица : КК Младеновац 71 : 53
04.04.2024
19:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Максим Тврдишић, Алекса Штрбац, Делегат: Урош Чукић
87219 КК Умка Џез : КК Церак
25.04.2024
21:15
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Димитрије Карановић, Никола Ранковић, Делегат: Ђорђе Илић
87220 КК Реал Београд : КК Парагон (Лазаревац) 78 : 66
01.04.2024
21:30
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Лука Максимовић, Петар Јанкулоски, Делегат: Милан Раденковић
87221 КК ИБЦ : КК Горица 69 : 57
09.04.2024
19:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Предраг Ширко, Милош Ђурђић, Делегат: Александар Толић
87222 КК Беко : КК Риверс БМ 75 : 66
05.04.2024
18:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Љубомир Марковић, Петар Ђоковић, Делегат: Ненад Радосављевић
87223 КК Рас : КК Борац Земун 75 : 98
07.04.2024
16:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Милош Димитријевић, Вук Стојановић, Делегат: Никола Томић
87224 КК Церак : КК Реал Београд 47 : 80
06.04.2024
12:30
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Далибор Шуштершић, Филип Младеновић, Делегат: Александар Кнежевић
87225 КК Младеновац : КК Умка Џез 75 : 46
11.04.2024
17:20
Спортски центар Љубомир Ивановић Геџа (Младеновац) ( Вука Караџића 73)
87226 КК Парагон (Лазаревац) : КК Еко Спорт
87227 КК Борац Земун : КК Еко Спорт 67 : 66
14.04.2024
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Оливера Старинчевић, Делегат: Александар Кнежевић
87228 КК Риверс БМ : КК Рас
87229 КК Горица : КК Беко
01.01.2024
Огњен Ћурчић, Лука Миљковић, Делегат: Милан Благојевић
87230 КК Умка Џез : КК ИБЦ 45 : 98
16.04.2024
21:15
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Видан Перуничић, Вукан Спасојевић, Делегат: Милан Благојевић
87231 КК Реал Београд : КК Младеновац
87232 КК Церак : КК Парагон (Лазаревац) 69 : 60
14.04.2024
16:15
14. Октобар ( Гочка 40)
Лазар Ђуришић, Никола Ранковић, Делегат: Никола Томић
87233 КК ИБЦ : КК Реал Београд 73 : 67
21.04.2024
12:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Вук Иванчевић, Александар Петровић, Делегат: Мирко Ненадић
87234 КК Беко : КК Умка Џез
27.04.2024
19:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Душко Милаковић, Лука Џомбић, Делегат: Александар Тодоровић
87235 КК Рас : КК Горица 48 : 75
20.04.2024
13:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Лука Миљковић, Вукан Спасојевић, Делегат: Никола Томић
87236 КК Еко Спорт : КК Риверс БМ
87237 КК Младеновац : КК Церак
27.04.2024
13:45
Спортски центар Љубомир Ивановић Геџа (Младеновац) ( Вука Караџића 73)
87238 КК Парагон (Лазаревац) : КК Борац Земун 101 : 105
21.04.2024
16:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Никола Милорадовић, Димитрије Карановић, Делегат: Борко Павловић