lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

ПИОНИРИ/Београдска лига У15/Група 1
1.КК Радивој Кораћ191811262:96437
2.КК Церак 4191541155:96834
3.КК Елите Баскет191451271:111833
4.КК Реал Београд191271048:95131
5.КК Младост 2209111133:111729
6.КК Беокош1899967:101727
7.КК Академија спорта (Лазаревац)18810956:100126
8.КК Умка Џез 219712927:104526
9.КК Беко 318711984:94725
10.ОКК Београд 220317898:126823
11.КК Ас Баскет 219217804:100921
87600 КК Младост 2 : КК Ас Баскет 2 49 : 39
18.11.2023
17:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
87601 КК Умка Џез 2 : КК Церак 4 51 : 60
18.11.2023
13:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
87602 КК Академија спорта (Лазаревац) : КК Радивој Кораћ 63 : 69
19.11.2023
16:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87603 КК Елите Баскет : КК Реал Београд 73 : 55
19.11.2023
12:30
87604 ОКК Београд 2 : КК Беко 3 43 : 66
19.11.2023
12:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
КК Беокош - слободна екипа
87605 КК Беокош : КК Младост 2 63 : 59
26.11.2023
18:30
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
87606 КК Реал Београд : ОКК Београд 2 93 : 29
27.11.2023
20:20
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
87607 КК Радивој Кораћ : КК Елите Баскет 66 : 73
26.11.2023
14:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
87608 КК Церак 4 : КК Академија спорта (Лазаревац) 62 : 42
26.11.2023
12:45
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
87609 КК Ас Баскет 2 : КК Умка Џез 2 26 : 39
25.11.2023
15:45
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
КК Беко 3 - слободна екипа
87612 КК Умка Џез 2 : КК Беокош 38 : 49
03.12.2023
12:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
87613 КК Академија спорта (Лазаревац) : КК Ас Баскет 2 54 : 36
12.12.2023
20:15
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87614 КК Елите Баскет : КК Церак 4 69 : 52
03.12.2023
12:15
7. Гимназија (Балон) ( Шејкина 21а)
87615 ОКК Београд 2 : КК Радивој Кораћ 31 : 66
02.12.2023
12:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
87616 КК Беко 3 : КК Реал Београд 57 : 42
03.12.2023
19:40
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
КК Младост 2 - слободна екипа
87617 КК Беокош : КК Академија спорта (Лазаревац) 49 : 42
10.12.2023
18:30
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
87618 КК Младост 2 : КК Умка Џез 2 73 : 58
10.12.2023
16:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
87619 КК Радивој Кораћ : КК Беко 3 52 : 31
09.12.2023
14:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
87620 КК Церак 4 : ОКК Београд 2 71 : 50
09.12.2023
12:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
87621 КК Ас Баскет 2 : КК Елите Баскет 44 : 88
09.12.2023
15:45
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
КК Реал Београд - слободна екипа
87624 КК Академија спорта (Лазаревац) : КК Младост 2 70 : 62
17.12.2023
10:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87625 КК Елите Баскет : КК Беокош 74 : 55
20.12.2023
21:40
87626 ОКК Београд 2 : КК Ас Баскет 2 48 : 42
16.12.2023
19:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
87627 КК Беко 3 : КК Церак 4 64 : 81
21.01.2024
20:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87628 КК Реал Београд : КК Радивој Кораћ 66 : 67
18.12.2023
20:20
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
КК Умка Џез 2 - слободна екипа
87629 КК Беокош : ОКК Београд 2 86 : 69
24.12.2023
18:20
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
87630 КК Младост 2 : КК Елите Баскет 63 : 76
24.12.2023
20:45
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
87631 КК Умка Џез 2 : КК Академија спорта (Лазаревац) 56 : 53
23.12.2023
13:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
87632 КК Церак 4 : КК Реал Београд 60 : 35
26.01.2024
21:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
87633 КК Ас Баскет 2 : КК Беко 3 51 : 35
24.12.2023
17:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
КК Радивој Кораћ - слободна екипа
87636 КК Елите Баскет : КК Умка Џез 2 74 : 56
28.01.2024
12:15
87637 ОКК Београд 2 : КК Младост 2 29 : 50
27.01.2024
12:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
87638 КК Беко 3 : КК Беокош 46 : 49
28.01.2024
18:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87639 КК Реал Београд : КК Ас Баскет 2 55 : 31
27.01.2024
14:30
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
87640 КК Радивој Кораћ : КК Церак 4 55 : 38
27.01.2024
13:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
КК Академија спорта (Лазаревац) - слободна екипа
87641 КК Беокош : КК Реал Београд 35 : 48
03.02.2024
19:00
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
87642 КК Младост 2 : КК Беко 3 66 : 59
04.02.2024
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
87643 КК Умка Џез 2 : ОКК Београд 2 70 : 59
03.02.2024
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
87644 КК Академија спорта (Лазаревац) : КК Елите Баскет 64 : 68
03.02.2024
10:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87645 КК Ас Баскет 2 : КК Радивој Кораћ 56 : 81
04.02.2024
17:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
КК Церак 4 - слободна екипа
87648 ОКК Београд 2 : КК Академија спорта (Лазаревац) 61 : 40
11.02.2024
15:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
87649 КК Беко 3 : КК Умка Џез 2 59 : 54
11.02.2024
18:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87650 КК Реал Београд : КК Младост 2 33 : 70
10.02.2024
12:20
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
87651 КК Радивој Кораћ : КК Беокош 64 : 27
11.02.2024
14:15
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
87652 КК Церак 4 : КК Ас Баскет 2 52 : 42
11.02.2024
13:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
КК Елите Баскет - слободна екипа
87653 КК Беокош : КК Церак 4 38 : 53
21.04.2024
20:00
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
87654 КК Младост 2 : КК Радивој Кораћ 71 : 73
18.02.2024
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
87655 КК Умка Џез 2 : КК Реал Београд 33 : 50
17.02.2024
13:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
87656 КК Академија спорта (Лазаревац) : КК Беко 3 57 : 53
18.02.2024
18:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87657 КК Елите Баскет : ОКК Београд 2 75 : 61
18.02.2024
12:15
КК Ас Баскет 2 - слободна екипа
87660 КК Беко 3 : КК Елите Баскет 46 : 57
25.02.2024
19:50
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87661 КК Реал Београд : КК Академија спорта (Лазаревац) 49 : 57
25.02.2024
15:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
87662 КК Радивој Кораћ : КК Умка Џез 2 57 : 32
24.02.2024
14:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
87663 КК Церак 4 : КК Младост 2 68 : 53
25.02.2024
17:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
87664 КК Ас Баскет 2 : КК Беокош 41 : 43
24.02.2024
16:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
ОКК Београд 2 - слободна екипа
87665 КК Беко 3 : ОКК Београд 2 73 : 27
02.03.2024
13:50
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87666 КК Реал Београд : КК Елите Баскет 74 : 56
02.03.2024
12:30
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
87667 КК Радивој Кораћ : КК Академија спорта (Лазаревац) 63 : 50
03.03.2024
14:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
87668 КК Церак 4 : КК Умка Џез 2 61 : 36
03.03.2024
17:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
87669 КК Ас Баскет 2 : КК Младост 2 22 : 37
02.03.2024
16:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
КК Беокош - слободна екипа
87671 КК Младост 2 : КК Беокош 82 : 79
10.03.2024
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
87672 КК Умка Џез 2 : КК Ас Баскет 2 54 : 51
09.03.2024
13:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
87673 КК Академија спорта (Лазаревац) : КК Церак 4 46 : 55
09.03.2024
20:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87674 КК Елите Баскет : КК Радивој Кораћ 71 : 81
10.03.2024
12:15
7. Гимназија (Балон) ( Шејкина 21а)
87675 ОКК Београд 2 : КК Реал Београд 26 : 60
09.03.2024
10:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
КК Беко 3 - слободна екипа
87677 КК Беокош : КК Умка Џез 2 68 : 47
16.03.2024
20:00
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
87678 КК Реал Београд : КК Беко 3 49 : 47
08.03.2024
20:20
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
87679 КК Радивој Кораћ : ОКК Београд 2 67 : 22
17.03.2024
14:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
87680 КК Церак 4 : КК Елите Баскет 72 : 54
17.03.2024
13:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
87681 КК Ас Баскет 2 : КК Академија спорта (Лазаревац) 31 : 50
17.03.2024
16:45
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
КК Младост 2 - слободна екипа
87683 КК Умка Џез 2 : КК Младост 2 58 : 50
23.03.2024
17:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
87684 КК Академија спорта (Лазаревац) : КК Беокош 59 : 57
23.03.2024
18:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87685 КК Елите Баскет : КК Ас Баскет 2 67 : 29
24.03.2024
12:15
7. Гимназија (Балон) ( Шејкина 21а)
87686 ОКК Београд 2 : КК Церак 4 49 : 75
24.03.2024
12:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
87687 КК Беко 3 : КК Радивој Кораћ 63 : 77
23.03.2024
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
КК Реал Београд - слободна екипа
87689 КК Беокош : КК Елите Баскет 77 : 60
30.03.2024
19:30
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
87690 КК Младост 2 : КК Академија спорта (Лазаревац) 62 : 55
31.03.2024
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
87691 КК Радивој Кораћ : КК Реал Београд 58 : 30
04.04.2024
21:30
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
87692 КК Церак 4 : КК Беко 3 71 : 55
31.03.2024
17:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
87693 КК Ас Баскет 2 : ОКК Београд 2 60 : 20
31.03.2024
18:45
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
КК Умка Џез 2 - слободна екипа
87695 КК Академија спорта (Лазаревац) : КК Умка Џез 2 54 : 45
09.04.2024
20:25
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87696 КК Елите Баскет : КК Младост 2 57 : 48
07.04.2024
12:15
7. Гимназија (Балон) ( Шејкина 21а)
87697 ОКК Београд 2 : КК Беокош 25 : 33
06.04.2024
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
87698 КК Беко 3 : КК Ас Баскет 2 56 : 39
06.04.2024
12:40
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87699 КК Реал Београд : КК Церак 4 63 : 58
11.04.2024
20:20
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
КК Радивој Кораћ - слободна екипа
87701 КК Беокош : КК Беко 3 41 : 71
13.04.2024
19:30
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
87702 КК Младост 2 : ОКК Београд 2 70 : 63
13.04.2024
18:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
87703 КК Умка Џез 2 : КК Елите Баскет 54 : 59
13.04.2024
18:15
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
87704 КК Церак 4 : КК Радивој Кораћ 67 : 71
14.04.2024
13:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
87705 КК Ас Баскет 2 : КК Реал Београд 60 : 66
14.04.2024
15:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
КК Академија спорта (Лазаревац) - слободна екипа
87707 КК Елите Баскет : КК Академија спорта (Лазаревац) 58 : 34
21.04.2024
12:15
87708 ОКК Београд 2 : КК Умка Џез 2 34 : 43
20.04.2024
18:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
87709 КК Беко 3 : КК Младост 2 59 : 36
21.04.2024
18:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87710 КК Реал Београд : КК Беокош 60 : 42
23.04.2024
20:20
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
87711 КК Радивој Кораћ : КК Ас Баскет 2 57 : 47
21.04.2024
14:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
КК Церак 4 - слободна екипа
87713 КК Беокош : КК Радивој Кораћ 76 : 79
11.05.2024
20:00
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
87714 КК Младост 2 : КК Реал Београд 44 : 56
12.05.2024
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
87715 КК Умка Џез 2 : КК Беко 3 55 : 44
11.05.2024
15:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
87716 КК Академија спорта (Лазаревац) : ОКК Београд 2 66 : 65
12.05.2024
14:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
87717 КК Ас Баскет 2 : КК Церак 4 57 : 58
12.05.2024
16:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
КК Елите Баскет - слободна екипа
87719 ОКК Београд 2 : КК Елите Баскет 87 : 62
18.05.2024
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
87720 КК Беко 3 : КК Академија спорта (Лазаревац)
19.05.2024
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
87721 КК Реал Београд : КК Умка Џез 2 64 : 48
18.05.2024
14:30
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
87722 КК Радивој Кораћ : КК Младост 2 59 : 50
18.05.2024
15:30
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
87723 КК Церак 4 : КК Беокош
24.05.2024
21:05
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
КК Ас Баскет 2 - слободна екипа