lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Београдска лига У12/Група 1
1.КК Партизан 2161511102:49831
2.КК Див Баскет 216142778:45030
3.КК Сава 216115687:56227
4.КК Академија спорта (Лазаревац) 21697628:63725
5.Торлак ОКК Београд 31596681:56424
6.ОКК Београд 21688562:59724
7.КК Беко 21587517:50923
8.КК ФМП16214450:80518
9.КК Сопот 21349319:45417
10.КК Земун 314113245:66715
11.КК Ин Баскет13211314:54015
88842 Торлак ОКК Београд 3 : КК ФМП 65 : 20
26.11.2023
12:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
88843 КК Беко 2 : КК Сопот 2 31 : 17
26.11.2023
18:20
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88844 КК Див Баскет 2 : ОКК Београд 2 37 : 26
23.01.2024
20:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88845 КК Академија спорта (Лазаревац) 2 : КК Ин Баскет 29 : 28
25.11.2023
11:40
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
88846 КК Сава 2 : КК Земун 3 45 : 16
25.11.2023
10:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Партизан 2 - слободна екипа
88847 КК Партизан 2 : Торлак ОКК Београд 3 73 : 38
03.12.2023
12:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
88848 КК Ин Баскет : КК Сава 2 24 : 42
03.12.2023
14:30
Мирослав Антић ( Црвено Барјаче 6)
88849 ОКК Београд 2 : КК Академија спорта (Лазаревац) 2 36 : 32
03.12.2023
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88850 КК Сопот 2 : КК Див Баскет 2 18 : 29
03.12.2023
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
88851 КК ФМП : КК Беко 2 20 : 54
02.12.2023
20:15
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
КК Земун 3 - слободна екипа
88854 КК Беко 2 : КК Партизан 2 15 : 36
10.12.2023
18:20
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88855 КК Див Баскет 2 : КК ФМП 77 : 17
09.12.2023
15:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
88856 КК Академија спорта (Лазаревац) 2 : КК Сопот 2 33 : 24
10.12.2023
12:30
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
88857 КК Сава 2 : ОКК Београд 2 43 : 28
10.12.2023
10:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88858 КК Земун 3 : КК Ин Баскет 21 : 18
10.12.2023
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
Торлак ОКК Београд 3 - слободна екипа
88859 КК Партизан 2 : КК Див Баскет 2 58 : 33
16.12.2023
12:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
88860 Торлак ОКК Београд 3 : КК Беко 2 54 : 32
16.12.2023
12:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
88861 ОКК Београд 2 : КК Земун 3 39 : 12
16.12.2023
11:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88862 КК Сопот 2 : КК Сава 2 28 : 35
16.12.2023
10:10
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
88863 КК ФМП : КК Академија спорта (Лазаревац) 2 23 : 47
16.12.2023
18:15
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
КК Ин Баскет - слободна екипа
88866 КК Див Баскет 2 : Торлак ОКК Београд 3 28 : 37
23.12.2023
15:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
88867 КК Академија спорта (Лазаревац) 2 : КК Партизан 2 46 : 55
23.12.2023
18:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
88868 КК Сава 2 : КК ФМП 58 : 32
24.12.2023
11:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88869 КК Земун 3 : КК Сопот 2 21 : 24
24.12.2023
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
88870 КК Ин Баскет : ОКК Београд 2 22 : 29
24.12.2023
14:00
Мирослав Антић ( Црвено Барјаче 6)
КК Беко 2 - слободна екипа
88871 КК Партизан 2 : КК Сава 2 53 : 40
30.01.2024
17:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88872 Торлак ОКК Београд 3 : КК Академија спорта (Лазаревац) 2 52 : 22
28.01.2024
12:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
88873 КК Беко 2 : КК Див Баскет 2 24 : 33
28.01.2024
18:20
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88874 КК Сопот 2 : КК Ин Баскет 27 : 15
28.01.2024
14:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
88875 КК ФМП : КК Земун 3 40 : 27
28.01.2024
09:50
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
ОКК Београд 2 - слободна екипа
88878 КК Академија спорта (Лазаревац) 2 : КК Беко 2 32 : 26
03.02.2024
14:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
88879 КК Сава 2 : Торлак ОКК Београд 3 36 : 21
04.02.2024
10:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88880 КК Земун 3 : КК Партизан 2 10 : 60
04.02.2024
20:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
88881 КК Ин Баскет : КК ФМП 27 : 18
04.02.2024
14:30
Мирослав Антић ( Црвено Барјаче 6)
88882 ОКК Београд 2 : КК Сопот 2 43 : 26
04.02.2024
17:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
КК Див Баскет 2 - слободна екипа
88883 КК Партизан 2 : КК Ин Баскет 105 : 25
11.02.2024
14:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
88884 Торлак ОКК Београд 3 : КК Земун 3 71 : 17
11.02.2024
12:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
88885 КК Беко 2 : КК Сава 2 25 : 40
10.02.2024
16:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88886 КК Див Баскет 2 : КК Академија спорта (Лазаревац) 2 65 : 28
18.02.2024
13:20
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
88887 КК ФМП : ОКК Београд 2 32 : 49
10.02.2024
18:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
КК Сопот 2 - слободна екипа
88890 КК Сава 2 : КК Див Баскет 2 28 : 51
02.03.2024
10:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88891 КК Земун 3 : КК Беко 2
88892 КК Ин Баскет : Торлак ОКК Београд 3
88893 ОКК Београд 2 : КК Партизан 2 38 : 71
15.02.2024
10:50
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
88894 КК Сопот 2 : КК ФМП
01.01.2024
КК Академија спорта (Лазаревац) 2 - слободна екипа
88895 КК Партизан 2 : КК Сопот 2 79 : 24
25.02.2024
12:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
88896 Торлак ОКК Београд 3 : ОКК Београд 2 51 : 43
25.02.2024
12:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
88897 КК Беко 2 : КК Ин Баскет 42 : 17
25.02.2024
18:20
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88898 КК Див Баскет 2 : КК Земун 3 69 : 23
24.02.2024
15:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
88899 КК Академија спорта (Лазаревац) 2 : КК Сава 2 53 : 43
24.02.2024
11:30
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
КК ФМП - слободна екипа
88902 КК Земун 3 : КК Академија спорта (Лазаревац) 2 21 : 45
02.03.2024
14:00
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
88903 КК Ин Баскет : КК Див Баскет 2 23 : 46
03.03.2024
14:20
Мирослав Антић ( Црвено Барјаче 6)
88904 ОКК Београд 2 : КК Беко 2 27 : 50
02.03.2024
18:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
88905 КК Сопот 2 : Торлак ОКК Београд 3 13 : 46
03.03.2024
10:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
88906 КК ФМП : КК Партизан 2 19 : 80
02.03.2024
20:50
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
КК Сава 2 - слободна екипа
88907 КК Земун 3 : КК Сава 2 16 : 44
09.03.2024
15:30
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
88908 КК Ин Баскет : КК Академија спорта (Лазаревац) 2 23 : 42
10.03.2024
14:30
Мирослав Антић ( Црвено Барјаче 6)
88909 ОКК Београд 2 : КК Див Баскет 2 17 : 56
09.03.2024
15:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
88910 КК Сопот 2 : КК Беко 2 16 : 31
10.03.2024
10:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
88911 КК ФМП : Торлак ОКК Београд 3 32 : 57
10.03.2024
16:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
КК Партизан 2 - слободна екипа
88913 Торлак ОКК Београд 3 : КК Партизан 2 37 : 68
16.03.2024
12:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
88914 КК Беко 2 : КК ФМП 43 : 19
17.03.2024
18:20
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88915 КК Див Баскет 2 : КК Сопот 2 50 : 25
16.03.2024
15:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
88916 КК Академија спорта (Лазаревац) 2 : ОКК Београд 2 32 : 33
16.03.2024
17:40
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
88917 КК Сава 2 : КК Ин Баскет 50 : 23
16.03.2024
17:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Земун 3 - слободна екипа
88919 КК Партизан 2 : КК Беко 2 100 : 23
23.03.2024
12:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
88920 КК Ин Баскет : КК Земун 3
24.03.2024
14:20
Мирослав Антић ( Црвено Барјаче 6)
88921 ОКК Београд 2 : КК Сава 2 43 : 53
24.03.2024
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88922 КК Сопот 2 : КК Академија спорта (Лазаревац) 2
01.01.2024
88923 КК ФМП : КК Див Баскет 2 21 : 61
24.03.2024
17:45
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
Торлак ОКК Београд 3 - слободна екипа
88925 КК Беко 2 : Торлак ОКК Београд 3 37 : 17
31.03.2024
18:20
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88926 КК Див Баскет 2 : КК Партизан 2 50 : 45
30.03.2024
15:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
88927 КК Академија спорта (Лазаревац) 2 : КК ФМП 48 : 37
30.03.2024
16:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
88928 КК Сава 2 : КК Сопот 2
88929 КК Земун 3 : ОКК Београд 2 14 : 39
31.03.2024
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
КК Ин Баскет - слободна екипа
88931 КК Партизан 2 : КК Академија спорта (Лазаревац) 2 64 : 44
06.04.2024
12:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
88932 Торлак ОКК Београд 3 : КК Див Баскет 2 30 : 50
07.04.2024
10:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
88933 ОКК Београд 2 : КК Ин Баскет 47 : 26
06.04.2024
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88934 КК Сопот 2 : КК Земун 3 37 : 16
07.04.2024
15:20
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
88935 КК ФМП : КК Сава 2 30 : 51
07.04.2024
20:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
КК Беко 2 - слободна екипа
88937 КК Див Баскет 2 : КК Беко 2 43 : 30
13.04.2024
15:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
88938 КК Академија спорта (Лазаревац) 2 : Торлак ОКК Београд 3 57 : 53
14.04.2024
12:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
88939 КК Сава 2 : КК Партизан 2 43 : 67
13.04.2024
12:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
88940 КК Земун 3 : КК ФМП 18 : 48
13.04.2024
12:30
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
88941 КК Ин Баскет : КК Сопот 2
ОКК Београд 2 - слободна екипа
88943 КК Партизан 2 : КК Земун 3 88 : 13
20.04.2024
14:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
88944 Торлак ОКК Београд 3 : КК Сава 2 52 : 36
20.04.2024
12:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
88945 КК Беко 2 : КК Академија спорта (Лазаревац) 2 54 : 38
21.04.2024
18:20
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88946 КК Сопот 2 : ОКК Београд 2 40 : 25
21.04.2024
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
88947 КК ФМП : КК Ин Баскет 42 : 43
21.04.2024
18:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
КК Див Баскет 2 - слободна екипа