lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/1. круг Квалификација за ЖКЛС   >   ЖКК Раднички (О) - ЖКК Арт Баскет
(72828) 03.10.2021
Кадеткиње/1. круг Квалификација за ЖКЛС
ЖКК Раднички (О)
26
ЖКК Арт Баскет
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.10.2021
14:00:00
Хала спортова (Обреновац)
Петар Јанкулоски, Михајло Гаврилоски. Делегат: Миодраг Алексић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5