lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Финални турнир Квалитетна лига   >   КК Земун - КК Борац Земун
(78559) 13.05.2022
Јуниори/Финални турнир Квалитетна лига
КК Земун
87
КК Борац Земун
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
13.05.2022
20:00:00
Хала Пинки
Душан Марчетић, Петар Јанкулоски. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5