lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Борац Земун - КК Визура
(78708) 12.09.2022
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Борац Земун
49
КК Визура
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.09.2022
13:30:00
Хала Визура Спорт
Огњен Ћурчић, Петар Јанкулоски. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5