lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Торлак ОКК Београд - КК Беко
(78735) 17.09.2022
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Торлак ОКК Београд
83
КК Беко
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.09.2022
12:30:00
Хала Радивој Кораћ
Саша Крсмановић, Милош Јоксимовић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5