lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   КК Мондо Баскет - КК Победник 011
(82352) 23.05.2023
Јуниори/2. лига
КК Мондо Баскет
41
КК Победник 011
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
23.05.2023
21:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5