lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Младост Веба - КК Беко
(84837) 16.09.2023
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Младост Веба
98
КК Беко
75
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.09.2023
20:30:00
Хала Пинки
Марија Ћирић, Антоније Луковић, . Делегат: Вукашин Курћубић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5