lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Риверс БМ - КК Визура
(84852) 18.09.2023
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Риверс БМ
70
КК Визура
79
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.09.2023
19:20:00
Хала Радивој Кораћ
Марија Ћирић, Марко Пауновић, . Делегат: Александар Варађан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5