lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Регионална лига У14
1.КК Визура 4972735:55416
2.КК Жарково 2963639:60015
3.КК Црвена Звезда 2770606:40214
4.БКК Раднички 2761480:39413
5.КК Беовук 72 - 3853501:43513
6.КК Младост 3853605:55013
7.КК ББ Баскет (Младеновац) 2945633:62313
8.КК Партизан 2743573:54111
9.КК Беко 5835483:52611
10.КК Победник 011 - 2918395:70310
11.КК Церак 5808442:6208
12.КК Борча 2707397:5417
89423 КК Црвена Звезда 2 : КК Визура 4
89424 КК Младост 3 : КК Борча 2
24.02.2024
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
89425 КК Партизан 2 : БКК Раднички 2
25.02.2024
15:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
89426 КК Жарково 2 : КК Беко 5
24.02.2024
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
89427 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Беовук 72 - 3
24.02.2024
15:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
89428 КК Победник 011 - 2 : КК Церак 5
28.02.2024
19:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
89369 КК Црвена Звезда 2 : КК Победник 011 - 2 94 : 28
26.11.2023
13:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
89370 КК Младост 3 : КК Церак 5 76 : 58
26.11.2023
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
89371 КК Партизан 2 : КК Визура 4 88 : 86
30.11.2023
21:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
89372 КК Жарково 2 : КК Борча 2 84 : 62
25.11.2023
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
89373 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : БКК Раднички 2 60 : 70
26.11.2023
18:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
89374 КК Беовук 72 - 3 : КК Беко 5 56 : 41
26.11.2023
12:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
89375 КК Црвена Звезда 2 : КК Младост 3 92 : 61
03.12.2023
13:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
89376 БКК Раднички 2 : КК Беовук 72 - 3 51 : 45
03.12.2023
13:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
89377 КК Борча 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 51 : 73
02.12.2023
12:40
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
89378 КК Визура 4 : КК Жарково 2 89 : 53
04.12.2023
20:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
89379 КК Церак 5 : КК Партизан 2 63 : 85
03.12.2023
16:15
14. Октобар ( Гочка 40)
89380 КК Победник 011 - 2 : КК Беко 5 49 : 56
05.12.2023
20:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
89381 КК Младост 3 : КК Победник 011 - 2 101 : 32
21.12.2023
20:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
89382 КК Партизан 2 : КК Црвена Звезда 2 78 : 102
10.12.2023
18:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
89383 КК Жарково 2 : КК Церак 5 73 : 42
10.12.2023
12:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
89384 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Визура 4 60 : 89
14.12.2023
21:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
89385 КК Беовук 72 - 3 : КК Борча 2 70 : 39
12.12.2023
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
89386 КК Беко 5 : БКК Раднички 2 38 : 65
12.12.2023
20:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
89387 КК Црвена Звезда 2 : КК Жарково 2 91 : 47
17.12.2023
11:50
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
89388 КК Младост 3 : КК Партизан 2 73 : 77
16.12.2023
21:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
89389 КК Борча 2 : КК Беко 5 64 : 82
16.12.2023
19:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
89390 КК Визура 4 : КК Беовук 72 - 3 73 : 77
17.12.2023
12:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
89391 КК Церак 5 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 53 : 67
22.01.2024
21:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
89392 КК Победник 011 - 2 : БКК Раднички 2 39 : 75
16.12.2023
09:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
89393 КК Партизан 2 : КК Победник 011 - 2 86 : 43
23.12.2023
16:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
89394 КК Жарково 2 : КК Младост 3 76 : 78
23.12.2023
12:10
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
89395 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Црвена Звезда 2 60 : 68
21.01.2024
18:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
89396 КК Беовук 72 - 3 : КК Церак 5 82 : 42
24.12.2023
19:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
89397 КК Беко 5 : КК Визура 4 52 : 75
23.12.2023
20:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
89398 БКК Раднички 2 : КК Борча 2 85 : 56
19.02.2023
20:10
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
89399 КК Црвена Звезда 2 : КК Беовук 72 - 3 75 : 58
28.01.2024
13:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
89400 КК Младост 3 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 88 : 81
01.02.2024
20:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
89401 КК Партизан 2 : КК Жарково 2 73 : 79
27.01.2024
15:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
89402 КК Визура 4 : БКК Раднички 2 88 : 52
28.01.2024
14:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
89403 КК Церак 5 : КК Беко 5 50 : 63
27.01.2024
18:15
14. Октобар ( Гочка 40)
89404 КК Победник 011 - 2 : КК Борча 2 73 : 61
27.01.2024
09:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
89405 КК Жарково 2 : КК Победник 011 - 2 86 : 43
04.02.2024
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
89406 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Партизан 2 95 : 86
03.02.2024
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
89407 КК Беовук 72 - 3 : КК Младост 3 53 : 45
06.02.2024
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
89408 КК Беко 5 : КК Црвена Звезда 2 70 : 84
04.02.2024
18:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
89409 БКК Раднички 2 : КК Церак 5 82 : 68
03.02.2024
20:30
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
89410 КК Борча 2 : КК Визура 4 64 : 74
06.02.2024
21:15
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
89411 КК Црвена Звезда 2 : БКК Раднички 2
24.02.2024
13:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
89412 КК Младост 3 : КК Беко 5 83 : 81
11.02.2024
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
89413 КК Партизан 2 : КК Беовук 72 - 3
22.02.2024
21:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
89414 КК Жарково 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 72 : 62
11.02.2024
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
89415 КК Церак 5 : КК Борча 2
01.01.2024
89416 КК Победник 011 - 2 : КК Визура 4 42 : 69
10.02.2024
10:00
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
89417 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Победник 011 - 2 75 : 46
16.02.2024
15:00
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
89418 КК Беовук 72 - 3 : КК Жарково 2 60 : 69
18.02.2024
12:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
89419 КК Беко 5 : КК Партизан 2
89420 БКК Раднички 2 : КК Младост 3
22.02.2024
20:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
89421 КК Борча 2 : КК Црвена Звезда 2
89422 КК Визура 4 : КК Церак 5 92 : 66
21.02.2024
21:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
89423 КК Црвена Звезда 2 : КК Визура 4
89424 КК Младост 3 : КК Борча 2
24.02.2024
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
89425 КК Партизан 2 : БКК Раднички 2
25.02.2024
15:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
89426 КК Жарково 2 : КК Беко 5
24.02.2024
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
89427 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Беовук 72 - 3
24.02.2024
15:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
89428 КК Победник 011 - 2 : КК Церак 5
28.02.2024
19:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)