lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

ПИОНИРИ/Београдска лига У14/Група 1
1.КК Динамик Вип Пеј 2871629:34015
2.КК Црвена Звезда 3770511:22014
3.КК Парагон (Лазаревац)660499:21712
4.КК Мондо Баскет 2844392:38612
5.КК Беовук 72 - 5844422:36612
6.КК Абба (Барич)835423:57511
7.КК Беостарс 05 - 2835356:36711
8.КК Ас Баскет 4725269:3309
9.КК Визура 3817314:6479
10.КК Церак 6817255:6229
89541 КК Ас Баскет 4 : КК Беовук 72 - 5
25.02.2024
15:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
89542 КК Црвена Звезда 3 : КК Динамик Вип Пеј 2
89543 КК Абба (Барич) : КК Мондо Баскет 2
25.02.2024
17:20
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
89544 КК Беостарс 05 - 2 : КК Парагон (Лазаревац)
25.02.2024
12:50
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
89545 КК Визура 3 : КК Церак 6
24.02.2024
15:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
89501 КК Церак 6 : КК Беовук 72 - 5 22 : 59
26.11.2023
10:10
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
89502 КК Парагон (Лазаревац) : КК Визура 3 124 : 21
26.11.2023
18:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
89503 КК Мондо Баскет 2 : КК Беостарс 05 - 2 46 : 57
26.11.2023
10:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
89504 КК Динамик Вип Пеј 2 : КК Абба (Барич) 74 : 43
29.11.2023
20:40
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
89505 КК Ас Баскет 4 : КК Црвена Звезда 3 35 : 53
26.11.2023
16:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
89506 КК Церак 6 : КК Парагон (Лазаревац) 37 : 83
03.12.2023
10:45
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
89507 КК Абба (Барич) : КК Ас Баскет 4 64 : 38
02.12.2023
16:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
89508 КК Беостарс 05 - 2 : КК Динамик Вип Пеј 2 37 : 61
07.12.2023
20:45
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
89509 КК Визура 3 : КК Мондо Баскет 2 44 : 79
02.12.2023
20:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
89510 КК Беовук 72 - 5 : КК Црвена Звезда 3 34 : 61
03.12.2023
15:10
Вук Караџић ( Таковска 41)
89511 КК Парагон (Лазаревац) : КК Беовук 72 - 5 68 : 28
10.12.2023
12:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
89512 КК Мондо Баскет 2 : КК Церак 6 63 : 17
10.12.2023
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
89513 КК Динамик Вип Пеј 2 : КК Визура 3 112 : 40
14.12.2023
17:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
89514 КК Ас Баскет 4 : КК Беостарс 05 - 2 27 : 38
09.12.2023
17:30
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
89515 КК Црвена Звезда 3 : КК Абба (Барич) 107 : 20
09.12.2023
18:15
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
89516 КК Церак 6 : КК Динамик Вип Пеј 2 24 : 125
16.12.2023
12:20
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
89517 КК Парагон (Лазаревац) : КК Мондо Баскет 2 77 : 29
17.12.2023
10:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
89518 КК Беостарс 05 - 2 : КК Црвена Звезда 3 33 : 47
21.12.2023
20:45
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
89519 КК Визура 3 : КК Ас Баскет 4 44 : 52
17.12.2023
14:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
89520 КК Беовук 72 - 5 : КК Абба (Барич) 87 : 53
21.12.2023
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
89521 КК Мондо Баскет 2 : КК Беовук 72 - 5 54 : 50
24.12.2023
15:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
89522 КК Динамик Вип Пеј 2 : КК Парагон (Лазаревац) 66 : 72
26.01.2024
18:15
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
89523 КК Ас Баскет 4 : КК Церак 6 70 : 19
23.12.2023
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
89524 КК Црвена Звезда 3 : КК Визура 3 87 : 37
23.12.2023
20:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
89525 КК Абба (Барич) : КК Беостарс 05 - 2 68 : 67
23.12.2023
17:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
89526 КК Церак 6 : КК Црвена Звезда 3 32 : 106
30.01.2024
21:15
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
89527 КК Парагон (Лазаревац) : КК Ас Баскет 4
01.01.2024
89528 КК Мондо Баскет 2 : КК Динамик Вип Пеј 2 49 : 71
28.01.2024
19:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
89529 КК Визура 3 : КК Абба (Барич) 69 : 60
28.01.2024
16:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
89530 КК Беовук 72 - 5 : КК Беостарс 05 - 2 36 : 34
27.01.2024
12:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
89531 КК Динамик Вип Пеј 2 : КК Беовук 72 - 5 51 : 48
03.02.2024
20:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
89532 КК Ас Баскет 4 : КК Мондо Баскет 2 20 : 43
04.02.2024
15:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
89533 КК Црвена Звезда 3 : КК Парагон (Лазаревац)
89534 КК Абба (Барич) : КК Церак 6 79 : 58
06.02.2024
21:30
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
89535 КК Беостарс 05 - 2 : КК Визура 3 53 : 36
05.02.2024
20:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
89536 КК Церак 6 : КК Беостарс 05 - 2 46 : 37
10.02.2024
10:45
Десанка Максимовић ( Устаничка 246)
89537 КК Парагон (Лазаревац) : КК Абба (Барич) 75 : 36
10.02.2024
14:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
89538 КК Мондо Баскет 2 : КК Црвена Звезда 3 29 : 50
11.02.2024
19:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
89539 КК Динамик Вип Пеј 2 : КК Ас Баскет 4 69 : 27
10.02.2024
18:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
89540 КК Беовук 72 - 5 : КК Визура 3 80 : 23
11.02.2024
12:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
89541 КК Ас Баскет 4 : КК Беовук 72 - 5
25.02.2024
15:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
89542 КК Црвена Звезда 3 : КК Динамик Вип Пеј 2
89543 КК Абба (Барич) : КК Мондо Баскет 2
25.02.2024
17:20
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
89544 КК Беостарс 05 - 2 : КК Парагон (Лазаревац)
25.02.2024
12:50
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
89545 КК Визура 3 : КК Церак 6
24.02.2024
15:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)