lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/3МРЛ Центар Група А
1.КК Рудар 22761588:47213
2.КК Барајево752545:42812
3.КК Рипањ651495:42011
4.КК Сава826518:63910
5.КК Колеџ Београд808425:6128
90870 КК Барајево : КК Рипањ
24.06.2024
20:30
Спортски центар Барајево ( Барајевска 7)
Вукашин Толић, Никола Ранковић, Делегат: Драган Панић
90871 КК Рудар 22 : КК Сава 88 : 75
15.06.2024
11:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Оливера Старинчевић, Анђела Митровић, Делегат: Алекса Симић
КК Колеџ Београд - слободна екипа
90844 КК Рудар 22 : КК Рипањ 81 : 77
17.05.2024
21:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Стефан Милић, Борис Марјановић, Делегат: Дејан Јевтић
90845 КК Колеџ Београд : КК Сава 51 : 70
12.05.2024
15:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Оливера Старинчевић, Никола Ранковић, Делегат: Милан Благојевић
КК Барајево - слободна екипа
90846 КК Барајево : КК Рудар 22 66 : 46
19.05.2024
16:00
Спортски центар Барајево ( Барајевска 7)
Лука Миљковић, Вукан Спасојевић, Делегат: Владимир Лукић
90847 КК Рипањ : КК Колеџ Београд 80 : 49
19.05.2024
13:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Никола Ранковић, Анђела Митровић, Делегат: Драган Панић
КК Сава - слободна екипа
90850 КК Колеџ Београд : КК Барајево 41 : 73
22.05.2024
19:30
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Вукашин Толић, Алекса Штрбац, Алекса Штрбац, Делегат: Алекса Симић
90851 КК Сава : КК Рипањ 68 : 88
26.05.2024
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Урош Муњић, Вељко Новаковић, Делегат: Мирјана Весковић
КК Рудар 22 - слободна екипа
90852 КК Барајево : КК Сава 85 : 54
27.05.2024
21:15
Спортски центар Барајево ( Барајевска 7)
Алекса Штрбац, Михаило Трајковић, Делегат: Ведран Чоловић
90853 КК Рудар 22 : КК Колеџ Београд 84 : 55
29.05.2024
19:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Лука Васиљевић, Борис Марјановић, Делегат: Милан Благојевић
КК Рипањ - слободна екипа
90856 КК Сава : КК Рудар 22 48 : 99
05.06.2024
20:15
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
Стефан Милић, Лука Васиљевић, Делегат: Дејан Јевтић
90857 КК Рипањ : КК Барајево 79 : 75
05.06.2024
20:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Оливера Старинчевић, Вукан Спасојевић, Делегат: Владимир Лукић
КК Колеџ Београд - слободна екипа
90858 КК Сава : КК Колеџ Београд 56 : 51
18.05.2024
14:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Лука Миљковић, Вукан Спасојевић, Делегат: Владимир Лукић
90859 КК Рипањ : КК Рудар 22
21.06.2024
20:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Вељко Новаковић, Михаило Трајковић, Делегат: Владимир Лукић
КК Барајево - слободна екипа
90861 КК Рудар 22 : КК Барајево 101 : 80
09.06.2024
15:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
Стефан Милић, Лука Васиљевић, Делегат: Дејан Јевтић
90862 КК Колеџ Београд : КК Рипањ 65 : 80
24.05.2024
19:30
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Оливера Старинчевић, Вукан Спасојевић, Делегат: Драган Панић
КК Сава - слободна екипа
90864 КК Барајево : КК Колеџ Београд 80 : 42
04.06.2024
21:15
Спортски центар Барајево ( Барајевска 7)
Вукашин Толић, Анђела Митровић, Делегат: Милан Благојевић
90865 КК Рипањ : КК Сава 91 : 82
16.06.2024
11:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Вељко Новаковић, Михаило Трајковић, Делегат: Драган Панић
КК Рудар 22 - слободна екипа
90867 КК Колеџ Београд : КК Рудар 22 71 : 89
03.06.2024
19:30
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Оливера Старинчевић, Вукан Спасојевић, Делегат: Милан Благојевић
90868 КК Сава : КК Барајево 65 : 86
02.06.2024
12:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Алекса Штрбац, Никола Ранковић, Делегат: Мирјана Весковић
КК Рипањ - слободна екипа
90870 КК Барајево : КК Рипањ
24.06.2024
20:30
Спортски центар Барајево ( Барајевска 7)
Вукашин Толић, Никола Ранковић, Делегат: Драган Панић
90871 КК Рудар 22 : КК Сава 88 : 75
15.06.2024
11:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Оливера Старинчевић, Анђела Митровић, Делегат: Алекса Симић
КК Колеџ Београд - слободна екипа