lat|eng
Насловна   >   Сениори/3МРЛ Центар Група А   >   КК Колеџ Београд - КК Рудар 22
(90867) 03.06.2024
Сениори/3МРЛ Центар Група А
КК Колеџ Београд
71
КК Рудар 22
89
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.06.2024
19:30:00
Хала Железник
Оливера Старинчевић, Вукан Спасојевић, . Делегат: Милан Благојевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5