lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ/1. степен/Група 1
1.ККЖ Црвена Звезда МТС550284:13510
2.КЖК Партизан 1953440171:1298
3.ЖКК Врчин523171:1987
4.ЖКК Визура330192:606
5.ЖКК Див Баскет330143:916
6.ЖКК Горица413130:1525
7.ЖКК Флеш505167:2935
8.ЖКК Мондо Баскет 240467:2154
9.ЖКК Сопот30373:1253
73604 ККЖ Црвена Звезда МТС : КЖК Партизан 1953
73605 ЖКК Визура : ЖКК Сопот
73606 ЖКК Флеш : ЖКК Горица
73607 ЖКК Мондо Баскет 2 : ЖКК Врчин
12.12.2021
20:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
ЖКК Див Баскет - слободна екипа
73570 ЖКК Визура : ЖКК Див Баскет
73571 ЖКК Флеш : КЖК Партизан 1953 42 : 43
23.10.2021
14:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
73572 ЖКК Мондо Баскет 2 : ЖКК Сопот
73573 ЖКК Врчин : ЖКК Горица 35 : 27
24.10.2021
17:00
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
ККЖ Црвена Звезда МТС - слободна екипа
73574 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Визура
01.01.2021
73575 ЖКК Сопот : ЖКК Врчин
73576 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Мондо Баскет 2 51 : 21
31.10.2021
10:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
73577 ЖКК Див Баскет : ЖКК Флеш 61 : 42
31.10.2021
12:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
ЖКК Горица - слободна екипа
73580 ЖКК Флеш : ККЖ Црвена Звезда МТС 24 : 67
06.11.2021
14:30
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
73581 ЖКК Мондо Баскет 2 : ЖКК Див Баскет 11 : 31
06.11.2021
19:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
73582 ЖКК Врчин : КЖК Партизан 1953
73583 ЖКК Горица : ЖКК Сопот 37 : 22
07.11.2021
16:00
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
ЖКК Визура - слободна екипа
73584 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Мондо Баскет 2 66 : 31
14.11.2021
14:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
73585 ЖКК Визура : ЖКК Флеш 79 : 30
14.11.2021
11:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
73586 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Горица 42 : 40
14.11.2021
14:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
73587 ЖКК Див Баскет : ЖКК Врчин 51 : 38
14.11.2021
10:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
ЖКК Сопот - слободна екипа
73590 ЖКК Мондо Баскет 2 : ЖКК Визура 4 : 67
07.12.2021
19:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
73591 ЖКК Врчин : ККЖ Црвена Звезда МТС 29 : 45
21.11.2021
17:00
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
73592 ЖКК Горица : ЖКК Див Баскет
73593 ЖКК Сопот : КЖК Партизан 1953 26 : 35
27.11.2021
12:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
ЖКК Флеш - слободна екипа
73594 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Горица 53 : 26
28.11.2021
13:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
73595 ЖКК Визура : ЖКК Врчин 46 : 26
27.11.2021
11:50
Нова Визура ( Славонска 18)
73596 ЖКК Флеш : ЖКК Мондо Баскет 2
01.01.2021
73597 ЖКК Див Баскет : ЖКК Сопот
КЖК Партизан 1953 - слободна екипа
73600 ЖКК Врчин : ЖКК Флеш 43 : 29
05.12.2021
18:30
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
73601 ЖКК Горица : ЖКК Визура
01.01.2021
73602 ЖКК Сопот : ККЖ Црвена Звезда МТС 25 : 53
04.12.2021
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
73603 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Див Баскет
ЖКК Мондо Баскет 2 - слободна екипа
73604 ККЖ Црвена Звезда МТС : КЖК Партизан 1953
73605 ЖКК Визура : ЖКК Сопот
73606 ЖКК Флеш : ЖКК Горица
73607 ЖКК Мондо Баскет 2 : ЖКК Врчин
12.12.2021
20:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
ЖКК Див Баскет - слободна екипа