lat|eng
Насловна > Резултати
КАДЕТИ/Квалитетна лига
1.БКК Раднички550336:26810
2.КК Земун440317:2588
3.КК Торлак ОКК Београд431331:2427
4.КК Младост431250:2227
5.КК Флеш514296:3336
6.КК Визура321239:2115
7.КК Беко413246:3205
8.КК Слодес321235:2165
9.КК Жарково312184:1924
10.ОКК Београд303177:1933
11.КК Беовук 72303182:2313
12.КК Мондо Баскет303128:2353
74759 КК Земун : КК Беовук 72
15.12.2021
20:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
74760 КК Торлак ОКК Београд : КК Визура
08.12.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74761 ОКК Београд : КК Слодес
09.12.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74762 КК Младост : КК Беко
08.12.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
74763 КК Жарково : КК Мондо Баскет
08.12.2021
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74764 БКК Раднички : КК Флеш 70 : 55
06.12.2021
17:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Горан Радовановић
74735 КК Слодес : КК Беовук 72 83 : 76
13.11.2021
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Рашинац
74736 КК Визура : КК Беко 74 : 67
12.11.2021
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Милена Главан
74737 КК Земун : КК Мондо Баскет 83 : 48
17.11.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
74738 КК Торлак ОКК Београд : КК Флеш 75 : 64
13.11.2021
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Влаховић, Предраг Несторовић, Делегат: Слободан Каличанин
74739 ОКК Београд : БКК Раднички 53 : 58
13.11.2021
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Бошковић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Каличанин
74740 КК Младост : КК Жарково 64 : 60
12.11.2021
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Влаховић, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Кнежевић
74741 КК Слодес : КК Визура
01.01.2021
74742 БКК Раднички : КК Младост 71 : 60
21.11.2021
13:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Предраг Несторовић, Петар Јанковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
74743 КК Флеш : ОКК Београд 71 : 65
21.11.2021
15:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Лука Максимовић, Саша Крсмановић, Делегат: Тијана Брнић
74744 КК Мондо Баскет : КК Торлак ОКК Београд 46 : 86
21.11.2021
14:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Павле Шипка, Марко Богићевић, Делегат: Слободан Каличанин
74745 КК Беко : КК Земун 64 : 84
20.11.2021
18:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Петровић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Тодоровић
74746 КК Беовук 72 : КК Жарково
74747 КК Визура : КК Беовук 72 90 : 67
28.11.2021
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Кривокућа, Никола Младеновић, Делегат: Јован Михаиловић
74748 КК Земун : КК Слодес 73 : 71
27.11.2021
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Дамјан Ратковић, Делегат: Слободан Каличанин
74749 КК Торлак ОКК Београд : КК Беко 103 : 51
27.11.2021
13:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Марија Ћирић, Филип Младеновић, Делегат: Мирољуб Јовановић
74750 ОКК Београд : КК Мондо Баскет
74751 КК Младост : КК Флеш 60 : 57
27.11.2021
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Дамјан Ратковић, Делегат: Слободан Каличанин
74752 КК Жарково : БКК Раднички 61 : 79
28.11.2021
18:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Огњен Дабић, Александар Лазић, Делегат: Михајло Костић
74753 КК Слодес : КК Торлак ОКК Београд 81 : 67
04.12.2021
10:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Влаховић, Милош Прица, Делегат: Ђорђе Илић
74754 КК Визура : КК Земун 75 : 77
04.12.2021
11:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Петар Јанковић, Делегат: Горан Радовановић
74755 КК Флеш : КК Жарково 49 : 63
04.12.2021
17:05
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Филип Конатар, Алекса Игњатовић, Делегат: Љиљана Благојевић
74756 КК Мондо Баскет : КК Младост 34 : 66
05.12.2021
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Павле Шипка, Филип Конатар, Делегат: Ивана Антуновић
74757 КК Беко : ОКК Београд 64 : 59
04.12.2021
14:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Никола Младеновић, Никола Ђокић, Делегат: Александар Тодоровић
74758 КК Беовук 72 : БКК Раднички 39 : 58
04.12.2021
16:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Милан Костић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Рашинац
74759 КК Земун : КК Беовук 72
15.12.2021
20:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
74760 КК Торлак ОКК Београд : КК Визура
08.12.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74761 ОКК Београд : КК Слодес
09.12.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74762 КК Младост : КК Беко
08.12.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
74763 КК Жарково : КК Мондо Баскет
08.12.2021
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74764 БКК Раднички : КК Флеш 70 : 55
06.12.2021
17:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Горан Радовановић
74765 КК Слодес : КК Младост
11.12.2021
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
74766 КК Визура : ОКК Београд
11.12.2021
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
74767 КК Земун : КК Торлак ОКК Београд
74768 КК Мондо Баскет : БКК Раднички
11.12.2021
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
74769 КК Беко : КК Жарково
12.12.2021
19:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
74770 КК Беовук 72 : КК Флеш