lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У15/Група 1
1.Кошаркашка Академија Ребрача181621276:103734
2.КК Раднички (Обреновац)191541269:112034
3.КК Сава191451319:103133
4.КК Ас Баскет 191451257:88733
5.КК Мондо Баскет 2191271124:88631
6.КК Нови Београд 7171251176:85929
7.КК Баново Брдо 218711884:101525
8.КК Барајево17512718:105322
9.КК Земун 217314676:96620
10.КК Умка Џез19118763:119320
11.КК Змај18117812:122719
75951 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Мондо Баскет 2
21.05.2022
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
75952 КК Раднички (Обреновац) : КК Умка Џез 72 : 49
11.05.2022
20:15
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
75953 КК Баново Брдо 2 : КК Земун 2
21.05.2022
12:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
75954 КК Нови Београд 7 : КК Сава
22.05.2022
14:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
75955 КК Змај : КК Барајево
КК Ас Баскет - слободна екипа
75826 КК Раднички (Обреновац) : КК Мондо Баскет 2 64 : 66
20.11.2021
10:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
75827 КК Баново Брдо 2 : КК Умка Џез
22.05.2022
14:20
Мирослав Антић ( Црвено Барјаче 6)
75828 КК Нови Београд 7 : КК Земун 2 64 : 46
21.11.2021
14:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
75829 КК Змај : КК Сава 41 : 66
20.11.2021
14:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
75830 КК Ас Баскет : КК Барајево 69 : 13
01.02.2022
20:45
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Кошаркашка Академија Ребрача - слободна екипа
75831 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Раднички (Обреновац)
23.05.2022
20:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
75832 КК Сава : КК Ас Баскет 78 : 56
28.11.2021
09:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
75833 КК Земун 2 : КК Змај
75834 КК Умка Џез : КК Нови Београд 7 32 : 46
27.11.2021
14:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
75835 КК Мондо Баскет 2 : КК Баново Брдо 2 67 : 37
07.12.2021
21:30
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Барајево - слободна екипа
75838 КК Баново Брдо 2 : Кошаркашка Академија Ребрача 59 : 75
05.12.2021
11:00
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
75839 КК Нови Београд 7 : КК Мондо Баскет 2 50 : 47
05.12.2021
14:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
75840 КК Змај : КК Умка Џез 65 : 29
04.12.2021
12:45
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
75841 КК Ас Баскет : КК Земун 2 55 : 36
04.12.2021
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
75842 КК Барајево : КК Сава 34 : 43
04.12.2021
13:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
КК Раднички (Обреновац) - слободна екипа
75843 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Нови Београд 7 78 : 69
12.12.2021
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
75844 КК Раднички (Обреновац) : КК Баново Брдо 2 53 : 40
13.12.2021
20:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
75845 КК Земун 2 : КК Барајево
12.12.2021
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75846 КК Умка Џез : КК Ас Баскет 31 : 58
11.12.2021
18:00
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
75847 КК Мондо Баскет 2 : КК Змај 96 : 22
11.12.2021
11:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Сава - слободна екипа
75850 КК Нови Београд 7 : КК Раднички (Обреновац) 62 : 67
17.12.2021
21:45
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
75851 КК Змај : Кошаркашка Академија Ребрача 49 : 71
18.12.2021
11:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
75852 КК Ас Баскет : КК Мондо Баскет 2 49 : 54
18.12.2021
12:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
75853 КК Барајево : КК Умка Џез 49 : 42
18.12.2021
16:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
75854 КК Сава : КК Земун 2 100 : 32
18.12.2021
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Баново Брдо 2 - слободна екипа
75855 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Ас Баскет 65 : 66
26.12.2021
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
75856 КК Раднички (Обреновац) : КК Змај 58 : 45
29.12.2021
20:15
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
75857 КК Баново Брдо 2 : КК Нови Београд 7 30 : 65
26.12.2021
11:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
75858 КК Умка Џез : КК Сава 45 : 77
15.01.2022
15:30
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
75859 КК Мондо Баскет 2 : КК Барајево 70 : 20
25.12.2021
11:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Земун 2 - слободна екипа
75862 КК Змај : КК Баново Брдо 2 43 : 44
22.01.2022
12:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
75863 КК Ас Баскет : КК Раднички (Обреновац) 77 : 39
21.01.2022
16:45
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
75864 КК Барајево : Кошаркашка Академија Ребрача 50 : 71
27.01.2022
19:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
75865 КК Сава : КК Мондо Баскет 2 70 : 44
23.01.2022
12:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
75866 КК Земун 2 : КК Умка Џез 43 : 36
23.01.2022
10:15
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
КК Нови Београд 7 - слободна екипа
75867 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Сава 78 : 64
29.01.2022
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
75868 КК Раднички (Обреновац) : КК Барајево 68 : 52
29.01.2022
12:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
75869 КК Баново Брдо 2 : КК Ас Баскет 53 : 50
30.01.2022
11:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
75870 КК Нови Београд 7 : КК Змај 102 : 38
23.01.2022
10:00
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
75871 КК Мондо Баскет 2 : КК Земун 2 63 : 26
29.01.2022
11:40
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Умка Џез - слободна екипа
75874 КК Ас Баскет : КК Нови Београд 7 73 : 70
05.02.2022
12:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
75875 КК Барајево : КК Баново Брдо 2 48 : 59
08.02.2022
19:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
75876 КК Сава : КК Раднички (Обреновац) 65 : 44
06.02.2022
10:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
75877 КК Земун 2 : Кошаркашка Академија Ребрача 29 : 62
06.02.2022
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75878 КК Умка Џез : КК Мондо Баскет 2 37 : 53
05.02.2022
18:00
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
КК Змај - слободна екипа
75879 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Умка Џез 78 : 52
13.02.2022
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
75880 КК Раднички (Обреновац) : КК Земун 2 63 : 47
14.02.2022
20:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
75881 КК Баново Брдо 2 : КК Сава 56 : 68
12.02.2022
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
75882 КК Нови Београд 7 : КК Барајево 103 : 30
13.02.2022
10:00
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
75883 КК Змај : КК Ас Баскет 55 : 68
19.02.2022
12:45
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
КК Мондо Баскет 2 - слободна екипа
75886 КК Барајево : КК Змај 56 : 50
20.02.2022
18:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
75887 КК Сава : КК Нови Београд 7 56 : 73
13.03.2022
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
75888 КК Земун 2 : КК Баново Брдо 2 41 : 51
20.02.2022
09:15
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75889 КК Умка Џез : КК Раднички (Обреновац) 47 : 60
18.02.2022
17:30
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
75890 КК Мондо Баскет 2 : Кошаркашка Академија Ребрача 65 : 69
19.02.2022
11:15
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Ас Баскет - слободна екипа
75891 КК Барајево : КК Ас Баскет 35 : 64
27.02.2022
15:45
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
75892 КК Сава : КК Змај 79 : 57
26.02.2022
15:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
75893 КК Земун 2 : КК Нови Београд 7 51 : 56
27.02.2022
10:45
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75894 КК Умка Џез : КК Баново Брдо 2 44 : 53
26.02.2022
14:45
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
75895 КК Мондо Баскет 2 : КК Раднички (Обреновац) 72 : 81
26.02.2022
10:15
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
Кошаркашка Академија Ребрача - слободна екипа
75897 КК Раднички (Обреновац) : Кошаркашка Академија Ребрача 72 : 76
06.03.2022
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
75898 КК Баново Брдо 2 : КК Мондо Баскет 2 53 : 54
05.03.2022
12:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
75899 КК Нови Београд 7 : КК Умка Џез 85 : 41
06.03.2022
14:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
75900 КК Змај : КК Земун 2 45 : 48
05.03.2022
12:45
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
75901 КК Ас Баскет : КК Сава 82 : 78
06.03.2022
19:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
КК Барајево - слободна екипа
75903 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Баново Брдо 2 70 : 54
13.03.2022
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
75904 КК Сава : КК Барајево 81 : 50
17.04.2022
12:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
75905 КК Земун 2 : КК Ас Баскет 39 : 55
08.05.2022
17:00
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75906 КК Умка Џез : КК Змај 60 : 49
12.03.2022
20:00
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
75907 КК Мондо Баскет 2 : КК Нови Београд 7 41 : 57
11.03.2022
21:35
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Раднички (Обреновац) - слободна екипа
75909 КК Баново Брдо 2 : КК Раднички (Обреновац) 67 : 76
19.03.2022
12:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
75910 КК Нови Београд 7 : Кошаркашка Академија Ребрача 55 : 63
19.03.2022
21:15
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
75911 КК Змај : КК Мондо Баскет 2 35 : 67
19.03.2022
12:45
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
75912 КК Ас Баскет : КК Умка Џез 99 : 19
19.03.2022
11:30
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
75913 КК Барајево : КК Земун 2 59 : 32
29.03.2022
19:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
КК Сава - слободна екипа
75915 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Змај 95 : 62
29.03.2022
20:10
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
75916 КК Раднички (Обреновац) : КК Нови Београд 7 80 : 70
28.03.2022
20:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
75917 КК Земун 2 : КК Сава 39 : 50
27.03.2022
10:45
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75918 КК Умка Џез : КК Барајево 43 : 53
26.03.2022
15:00
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
75919 КК Мондо Баскет 2 : КК Ас Баскет 47 : 40
26.03.2022
16:30
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Баново Брдо 2 - слободна екипа
75921 КК Нови Београд 7 : КК Баново Брдо 2 67 : 47
03.04.2022
14:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
75922 КК Змај : КК Раднички (Обреновац) 64 : 92
01.04.2022
21:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
75923 КК Ас Баскет : Кошаркашка Академија Ребрача 90 : 57
05.04.2022
21:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
75924 КК Барајево : КК Мондо Баскет 2 59 : 57
03.04.2022
13:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
75925 КК Сава : КК Умка Џез 77 : 50
02.04.2022
15:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Земун 2 - слободна екипа
75927 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Барајево 63 : 39
17.05.2022
20:00
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
75928 КК Раднички (Обреновац) : КК Ас Баскет 72 : 68
09.04.2022
14:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
75929 КК Баново Брдо 2 : КК Змај 39 : 37
10.04.2022
14:30
Мирослав Антић ( Црвено Барјаче 6)
75930 КК Умка Џез : КК Земун 2 41 : 44
09.04.2022
19:30
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
75931 КК Мондо Баскет 2 : КК Сава 53 : 60
07.04.2022
21:10
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Нови Београд 7 - слободна екипа
75933 КК Змај : КК Нови Београд 7 39 : 82
09.04.2022
13:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
75934 КК Ас Баскет : КК Баново Брдо 2 63 : 30
16.05.2022
21:40
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
75935 КК Барајево : КК Раднички (Обреновац) 48 : 71
16.04.2022
13:40
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
75936 КК Сава : Кошаркашка Академија Ребрача 77 : 83
16.04.2022
15:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
75937 КК Земун 2 : КК Мондо Баскет 2 31 : 35
15.05.2022
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
КК Умка Џез - слободна екипа
75939 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Земун 2 63 : 46
07.05.2022
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
75940 КК Раднички (Обреновац) : КК Сава 69 : 59
08.05.2022
10:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
75941 КК Баново Брдо 2 : КК Барајево 67 : 23
08.05.2022
14:20
Мирослав Антић ( Црвено Барјаче 6)
75942 КК Нови Београд 7 : КК Ас Баскет
21.05.2022
12:15
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
75943 КК Мондо Баскет 2 : КК Умка Џез 73 : 26
08.05.2022
14:30
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Змај - слободна екипа
75945 КК Ас Баскет : КК Змај 75 : 16
14.05.2022
09:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
75946 КК Барајево : КК Нови Београд 7
75947 КК Сава : КК Баново Брдо 2 71 : 45
15.05.2022
13:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
75948 КК Земун 2 : КК Раднички (Обреновац) 46 : 68
14.05.2022
18:00
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75949 КК Умка Џез : Кошаркашка Академија Ребрача 39 : 59
14.05.2022
20:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
КК Мондо Баскет 2 - слободна екипа
75951 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Мондо Баскет 2
21.05.2022
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
75952 КК Раднички (Обреновац) : КК Умка Џез 72 : 49
11.05.2022
20:15
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
75953 КК Баново Брдо 2 : КК Земун 2
21.05.2022
12:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
75954 КК Нови Београд 7 : КК Сава
22.05.2022
14:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
75955 КК Змај : КК Барајево
КК Ас Баскет - слободна екипа