lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 3 | 4 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У13 - 8 екипа/Група 3
1.КК Раднички (Обреновац)14131748:44727
2.ОКК Београд14113680:51025
3.КК Беко 41495677:53123
4.КК Церак 31293517:45321
5.КК Мондо Баскет 21349441:52517
6.КК Беостајл13310415:64416
7.КК Победник 011 - 213310381:55416
8.КК СВБ Баскетбол Клуб13112428:62314
78041 ОКК Београд : КК Церак 3 47 : 50
29.01.2022
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
78042 КК Беостајл : КК Победник 011 - 2 50 : 33
30.01.2022
14:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
78043 КК Раднички (Обреновац) : КК Беко 4 39 : 29
29.01.2022
10:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
78044 КК СВБ Баскетбол Клуб : КК Мондо Баскет 2 38 : 37
30.01.2022
11:00
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
78037 КК Церак 3 : КК Мондо Баскет 2
22.05.2022
15:45
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
78038 КК Беко 4 : КК СВБ Баскетбол Клуб 65 : 31
06.02.2022
17:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
78039 КК Победник 011 - 2 : КК Раднички (Обреновац) 20 : 48
10.05.2022
18:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
78040 ОКК Београд : КК Беостајл 61 : 31
06.02.2022
09:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
78033 КК Беостајл : КК Церак 3 38 : 54
13.02.2022
14:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
78034 КК Раднички (Обреновац) : ОКК Београд 60 : 44
14.05.2022
10:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
78035 КК СВБ Баскетбол Клуб : КК Победник 011 - 2 38 : 40
13.02.2022
11:00
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
78036 КК Мондо Баскет 2 : КК Беко 4 34 : 38
13.02.2022
15:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
78029 КК Церак 3 : КК Беко 4 51 : 37
20.02.2022
16:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
78030 КК Победник 011 - 2 : КК Мондо Баскет 2 36 : 39
19.02.2022
09:25
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
78031 ОКК Београд : КК СВБ Баскетбол Клуб 40 : 33
19.02.2022
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
78032 КК Беостајл : КК Раднички (Обреновац) 32 : 85
20.02.2022
15:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
78025 КК Раднички (Обреновац) : КК Церак 3 46 : 28
27.02.2022
10:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
78026 КК СВБ Баскетбол Клуб : КК Беостајл 44 : 48
27.02.2022
11:00
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
78027 КК Мондо Баскет 2 : ОКК Београд 33 : 45
27.02.2022
15:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
78028 КК Беко 4 : КК Победник 011 - 2 41 : 32
27.02.2022
17:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
78021 КК Церак 3 : КК Победник 011 - 2 43 : 42
06.03.2022
16:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
78022 ОКК Београд : КК Беко 4 37 : 43
06.03.2022
09:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
78023 КК Беостајл : КК Мондо Баскет 2 42 : 37
06.03.2022
15:50
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
78024 КК Раднички (Обреновац) : КК СВБ Баскетбол Клуб 47 : 32
16.04.2022
15:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
78045 КК СВБ Баскетбол Клуб : КК Церак 3 38 : 47
13.03.2022
11:00
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
78046 КК Мондо Баскет 2 : КК Раднички (Обреновац) 22 : 35
13.03.2022
19:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
78047 КК Беко 4 : КК Беостајл 43 : 30
13.03.2022
17:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
78048 КК Победник 011 - 2 : ОКК Београд 33 : 42
12.03.2022
09:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
78049 КК Церак 3 : ОКК Београд 34 : 42
20.03.2022
10:20
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
78050 КК Победник 011 - 2 : КК Беостајл 34 : 31
19.03.2022
10:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
78051 КК Беко 4 : КК Раднички (Обреновац) 55 : 57
19.03.2022
19:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
78052 КК Мондо Баскет 2 : КК СВБ Баскетбол Клуб 57 : 32
20.03.2022
19:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
78053 КК Мондо Баскет 2 : КК Церак 3 27 : 33
27.03.2022
20:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
78054 КК СВБ Баскетбол Клуб : КК Беко 4 30 : 55
27.03.2022
11:00
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
78055 КК Раднички (Обреновац) : КК Победник 011 - 2 54 : 17
27.03.2022
15:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
78056 КК Беостајл : ОКК Београд 20 : 48
27.03.2022
14:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
78057 КК Церак 3 : КК Беостајл 55 : 21
03.04.2022
15:50
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
78058 ОКК Београд : КК Раднички (Обреновац) 57 : 52
02.04.2022
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
78059 КК Победник 011 - 2 : КК СВБ Баскетбол Клуб 29 : 22
02.04.2022
09:20
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
78060 КК Беко 4 : КК Мондо Баскет 2 68 : 40
02.04.2022
12:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
78061 КК Беко 4 : КК Церак 3 47 : 60
10.04.2022
17:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
78062 КК Мондо Баскет 2 : КК Победник 011 - 2 40 : 23
10.04.2022
16:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
78063 КК СВБ Баскетбол Клуб : ОКК Београд 37 : 60
09.04.2022
12:00
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
78064 КК Раднички (Обреновац) : КК Беостајл 53 : 21
23.04.2022
11:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
78065 КК Церак 3 : КК Раднички (Обреновац) 31 : 50
17.04.2022
15:50
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
78066 КК Беостајл : КК СВБ Баскетбол Клуб
78067 ОКК Београд : КК Мондо Баскет 2 55 : 25
17.04.2022
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
78068 КК Победник 011 - 2 : КК Беко 4 20 : 48
13.05.2022
18:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
78069 КК Победник 011 - 2 : КК Церак 3
21.05.2022
09:25
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
78070 КК Беко 4 : ОКК Београд 37 : 44
07.05.2022
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
78071 КК Мондо Баскет 2 : КК Беостајл 26 : 25
08.05.2022
20:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
78072 КК СВБ Баскетбол Клуб : КК Раднички (Обреновац) 35 : 67
07.05.2022
12:00
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
78073 КК Церак 3 : КК СВБ Баскетбол Клуб 31 : 18
15.05.2022
16:00
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
78074 КК Раднички (Обреновац) : КК Мондо Баскет 2 55 : 24
15.05.2022
09:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
78075 КК Беостајл : КК Беко 4 26 : 71
14.05.2022
18:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
78076 ОКК Београд : КК Победник 011 - 2 58 : 22
15.05.2022
12:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
>> Регионална лига У13 - 8 екипа