lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/1. МРЛ Центар Плеј Аут
1.КК Младеновац141041139:98824
2.КК Раднички (Обреновац)14951072:106023
3.ШКК Звездара14951067:104123
4.КК Жарково14951031:99823
5.КК ИБЦ14771009:99221
6.КК Барајево14681074:109520
7.КК Флеш144101068:112218
8.КК Визура14212931:109516
78287 КК Раднички (Обреновац) : КК Визура 85 : 82
01.01.2022
78288 КК ИБЦ : КК Барајево 72 : 64
(24:16, 14:24, 14:16, 20:8)
10.04.2022
19:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Небојша Перовић, Павле Цветић, Делегат: Слободан Каличанин
78289 КК Жарково : КК Флеш 88 : 67
(26:14, 30:21, 15:20, 17:12)
16.04.2022
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стеван Рашинац, Срба Ерић, Делегат: Светлана Миладинов
78290 КК Младеновац : ШКК Звездара 85 : 68
01.01.2022
78291 КК Визура : ШКК Звездара 71 : 82
(16:21, 17:21, 19:28, 19:12)
05.03.2022
20:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Јоксимовић, Марко Пауновић, Делегат: Светлана Миладинов
78292 КК Флеш : КК Младеновац 87 : 97
(15:27, 26:26, 26:22, 20:22)
06.03.2022
14:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Стеван Рашинац, Срба Ерић, Делегат: Милан Тодоровић
78293 КК Барајево : КК Жарково 77 : 55
01.01.2022
78294 КК Раднички (Обреновац) : КК ИБЦ 64 : 69
01.01.2022
78295 КК ИБЦ : КК Визура 75 : 54
01.01.2022
78296 КК Жарково : КК Раднички (Обреновац) 73 : 67
(21:11, 17:16, 14:23, 21:17)
26.02.2022
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Павле Цветић, Делегат: Александар Толић
78297 КК Младеновац : КК Барајево 106 : 78
01.01.2022
78298 ШКК Звездара : КК Флеш 80 : 74
(13:18, 20:19, 31:14, 16:23)
12.03.2022
18:50
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Милош Јоксимовић, Милош Прица, Делегат: Милан Кумбара
78299 КК Визура : КК Флеш 60 : 78
01.01.2022
78300 КК Барајево : ШКК Звездара 85 : 86
01.01.2022
78301 КК Раднички (Обреновац) : КК Младеновац 94 : 79
(35:16, 22:20, 16:23, 21:20)
10.04.2022
20:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Никола Младеновић, Александар Петровић, Делегат: Урош Чукић
78302 КК ИБЦ : КК Жарково 62 : 49
(16:23, 16:6, 21:9, 9:11)
06.03.2022
19:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Ђурђић, Огњен Дабић, Делегат: Горан Радовановић
78303 КК Жарково : КК Визура 78 : 81
12.03.2022
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Цветић, Петар Јанкулоски, Делегат: Жељко Делић
78304 КК Младеновац : КК ИБЦ 86 : 70
(13:17, 22:22, 30:19, 21:12)
18.04.2022
21:00
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Александар Бошковић, Лазар Костић, Делегат: Александар Толић
78305 ШКК Звездара : КК Раднички (Обреновац) 87 : 58
(30:10, 11:21, 23:12, 23:15)
17.04.2022
13:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Саша Крсмановић, Александар Лазић, Делегат: Тијана Брнић
78306 КК Флеш : КК Барајево 85 : 81
(22:25, 21:18, 22:23, 20:15)
26.03.2022
21:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Јоксимовић, Ђорђе Маринков, Делегат: Урош Чукић
78307 КК Визура : КК Барајево 75 : 87
(16:21, 18:25, 29:18, 12:23)
20.03.2022
18:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Ђурђић, Саша Крсмановић, Делегат: Никола Шошкић
78308 КК Раднички (Обреновац) : КК Флеш 93 : 79
01.01.2022
78309 КК ИБЦ : ШКК Звездара 58 : 65
(12:17, 18:11, 13:24, 15:13)
27.03.2022
19:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стеван Рашинац, Александар Петровић, Делегат: Ђорђе Илић
78310 КК Жарково : КК Младеновац 80 : 77
01.01.2022
78311 КК Младеновац : КК Визура 63 : 44
(18:10, 16:10, 16:13, 13:11)
26.02.2022
16:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Марко Перовић, Вук Иванчевић, Делегат: Милан Кумбара
78312 ШКК Звездара : КК Жарково 102 : 92
01.01.2022
78313 КК Флеш : КК ИБЦ 85 : 81
01.01.2022
78314 КК Барајево : КК Раднички (Обреновац) 80 : 87
(20:28, 18:19, 16:17, 26:23)
04.04.2022
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Милош Прица, Никола Благојевић, Делегат: Александар Толић
78315 КК Визура : КК Раднички (Обреновац) 62 : 82
01.01.2022
78316 КК Барајево : КК ИБЦ 87 : 78
(16:14, 24:22, 26:18, 21:24)
14.03.2022
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Филип Младеновић, Филип Конатар, Делегат: Вукашин Курћубић
78317 КК Флеш : КК Жарково 70 : 83
(12:27, 18:18, 19:22, 21:16)
19.03.2022
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Благојевић, Петар Јанкулоски, Делегат: Слободан Каличанин
78318 ШКК Звездара : КК Младеновац 61 : 73
01.01.2022
78319 ШКК Звездара : КК Визура 72 : 65
(12:11, 21:15, 9:18, 30:21)
03.04.2022
18:45
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Лазар Костић, Александар Лазић, Делегат: Тијана Брнић
78320 КК Младеновац : КК Флеш 83 : 68
(18:12, 27:19, 18:17, 20:20)
02.04.2022
13:40
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Немања Гојовић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Тодоровић
78321 КК Жарково : КК Барајево 82 : 64
01.01.2022
78322 КК ИБЦ : КК Раднички (Обреновац) 68 : 88
01.01.2022
78323 КК Визура : КК ИБЦ 62 : 88
01.01.2022
78324 КК Раднички (Обреновац) : КК Жарково 70 : 47
(13:5, 12:10, 21:12, 24:20)
26.03.2022
20:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Ђурђић, Филип Младеновић, Делегат: Предраг Ђикановић
78325 КК Барајево : КК Младеновац 78 : 68
01.01.2022
78326 КК Флеш : ШКК Звездара 63 : 82
(18:20, 14:29, 16:13, 15:20)
10.04.2022
18:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Ђурђић, Никола Милосављевић , Делегат: Никола Томић
78327 КК Флеш : КК Визура 69 : 75
01.01.2022
78328 ШКК Звездара : КК Барајево 78 : 65
01.01.2022
78329 КК Младеновац : КК Раднички (Обреновац) 102 : 58
(19:7, 24:12, 31:12, 28:27)
17.03.2022
17:00
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Саша Крсмановић, Марко Богићевић, Делегат: Тијана Брнић
78330 КК Жарково : КК ИБЦ 73 : 63
(19:12, 22:17, 13:19, 19:15)
02.04.2022
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Драган Јаковљевић, Срба Ерић, Делегат: Милан Кумбара
78331 КК Визура : КК Жарково 62 : 71
(20:18, 12:22, 14:13, 16:18)
08.04.2022
17:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Драган Јаковљевић, Марко Богићевић, Делегат: Ђорђе Илић
78332 КК ИБЦ : КК Младеновац 58 : 68
(13:19, 17:9, 10:21, 18:19)
20.03.2022
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Прица, Срба Ерић, Делегат: Никола Томић
78333 КК Раднички (Обреновац) : ШКК Звездара 92 : 61
(27:14, 27:22, 19:11, 19:14)
21.03.2022
20:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Стеван Рашинац, Марко Пауновић, Делегат: Вукашин Курћубић
78334 КК Барајево : КК Флеш 76 : 71
28.02.2022
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Немања Гојовић, Александар Петровић, Делегат: Жељко Делић
78335 КК Барајево : КК Визура 79 : 72
18.04.2022
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Немања Гојовић, Ђорђе Маринков, Делегат: Жељко Делић
78336 КК Флеш : КК Раднички (Обреновац) 98 : 54
01.01.2022
78337 ШКК Звездара : КК ИБЦ 73 : 78
(16:17, 16:25, 21:13, 20:23)
27.02.2022
18:50
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Драган Јаковљевић, Лазар Костић, Делегат: Светлана Миладинов
78338 КК Младеновац : КК Жарково 66 : 78
01.01.2022
78339 КК Визура : КК Младеновац 66 : 86
(15:15, 13:32, 20:21, 18:18)
27.03.2022
16:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Драган Јаковљевић, Марко Богићевић, Делегат: Милан Тодоровић
78340 КК Жарково : ШКК Звездара 82 : 70
01.01.2022
78341 КК ИБЦ : КК Флеш 89 : 74
01.01.2022
78342 КК Раднички (Обреновац) : КК Барајево 80 : 73
(17:15, 21:22, 21:15, 21:21)
06.03.2022
20:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Небојша Перовић, Никола Милосављевић , Делегат: Слободан Каличанин
>> 1. МРЛ Центар Плеј Аут