lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/2. МРЛ Центар Суперлига
1.КК Веба Баскет141221265:102126
2.КК Мондо Баскет141131214:105325
3.КК Еко Спорт14861022:96622
4.КК Умка Џез14861201:116522
5.КК Младост 21468965:98920
6.КК Горица14591154:122619
7.КК Сурчин Добановци14311905:109117
8.КК Абба (Барич) (-1)14311948:116316
78343 КК Еко Спорт : КК Младост 2 93 : 66
(27:21, 23:14, 22:16, 21:15)
27.02.2022
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Дејан Живковић, Лазар Ђуришић, Делегат: Александар Вранеш
78344 КК Мондо Баскет : КК Абба (Барич) 83 : 67
(26:14, 23:19, 18:19, 16:15)
09.04.2022
18:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Петар Јанковић, Вук Стојановић, Делегат: Јован Михаиловић
78345 КК Веба Баскет : КК Сурчин Добановци 111 : 62
(23:17, 35:7, 26:16, 27:22)
20.03.2022
16:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Милош Лукић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Јован Чучуковић
78346 КК Горица : КК Умка Џез 85 : 110
(21:29, 27:28, 15:30, 22:23)
17.04.2022
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Петар Јанковић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Синиша Шарбајић
78347 КК Младост 2 : КК Умка Џез 94 : 98
01.01.2022
78348 КК Сурчин Добановци : КК Горица 91 : 71
01.01.2022
78349 КК Абба (Барич) : КК Веба Баскет 62 : 116
(13:33, 30:24, 10:33, 9:26)
27.02.2022
17:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Марко Пауновић, Лука Џомбић, Делегат: Борко Павловић
78350 КК Еко Спорт : КК Мондо Баскет 88 : 78
15.04.2022
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Петар Милановић, Душко Милаковић, Делегат: Милан Раденковић
78351 КК Мондо Баскет : КК Младост 2 87 : 81
01.01.2022
78352 КК Веба Баскет : КК Еко Спорт 95 : 60
(17:19, 15:14, 28:11, 35:16)
05.03.2022
12:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Никола Младеновић, Филип Младеновић, Делегат: Бојан Драшкић
78353 КК Горица : КК Абба (Барич) 87 : 99
01.01.2022
78354 КК Умка Џез : КК Сурчин Добановци 81 : 90
(23:13, 12:28, 25:29, 21:20)
27.03.2022
20:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Лукић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Вранеш
78355 КК Младост 2 : КК Сурчин Добановци 79 : 60
(22:16, 16:14, 15:14, 26:16)
08.04.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лазар Ђуришић, Маријана Стојановић, Делегат: Борко Павловић
78356 КК Абба (Барич) : КК Умка Џез 89 : 97
(18:23, 19:24, 27:9, 16:24, 9:17)
02.04.2022
20:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Петар Милановић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Синиша Шарбајић
78357 КК Еко Спорт : КК Горица 88 : 83
01.01.2022
78358 КК Мондо Баскет : КК Веба Баскет 72 : 64
01.01.2022
78359 КК Веба Баскет : КК Младост 2 75 : 61
01.01.2022
78360 КК Горица : КК Мондо Баскет 71 : 100
(13:26, 20:25, 23:30, 15:19)
26.02.2022
14:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Александар Лазић, Милош Лукић, Делегат: Ненад Радосављевић
78361 КК Умка Џез : КК Еко Спорт 81 : 71
09.04.2022
13:20
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Милош Лукић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Варађан
78362 КК Сурчин Добановци : КК Абба (Барич) 76 : 50
01.01.2022
78363 КК Младост 2 : КК Абба (Барич) 70 : 80
11.04.2022
20:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Џомбић, Хелена Маринковић, Делегат: Милан Раденковић
78364 КК Еко Спорт : КК Сурчин Добановци 74 : 50
01.01.2022
78365 КК Мондо Баскет : КК Умка Џез 88 : 72
01.01.2022
78366 КК Веба Баскет : КК Горица 101 : 76
(20:24, 22:19, 36:17, 23:16)
09.04.2022
12:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Лука Џомбић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Милена Главан
78367 КК Горица : КК Младост 2 75 : 79
(22:19, 14:21, 13:20, 26:19)
02.04.2022
11:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Грчић, Лазар Ђуришић, Делегат: Љиљана Перуничић
78368 КК Умка Џез : КК Веба Баскет 85 : 72
01.01.2022
78369 КК Сурчин Добановци : КК Мондо Баскет 52 : 102
(15:25, 13:29, 10:28, 14:20)
07.04.2022
21:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
Дејан Живковић, Лука Џомбић, Делегат: Бојан Драшкић
78370 КК Абба (Барич) : КК Еко Спорт 58 : 79
01.01.2022
78371 КК Младост 2 : КК Еко Спорт 63 : 60
26.03.2022
11:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Петар Јанковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Александар Варађан
78372 КК Абба (Барич) : КК Мондо Баскет 80 : 86
(24:25, 17:16, 25:29, 14:16)
12.03.2022
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Милош Лукић, Момчило Лутовац, Делегат: Ненад Радосављевић
78373 КК Сурчин Добановци : КК Веба Баскет 59 : 87
(21:27, 15:17, 12:17, 11:26)
16.04.2022
14:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
Лазар Ђуришић, Вук Стојановић, Делегат: Ивана Антуновић
78374 КК Умка Џез : КК Горица 89 : 99
(23:29, 30:24, 21:23, 15:23)
06.04.2022
22:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Александар Грчић, Вук Стојановић, Делегат: Борко Павловић
78375 КК Умка Џез : КК Младост 2 85 : 88
01.01.2022
78376 КК Горица : КК Сурчин Добановци 69 : 63
01.01.2022
78377 КК Веба Баскет : КК Абба (Барич) 95 : 77
(24:18, 32:16, 18:20, 21:23)
27.03.2022
15:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Дејан Живковић, Лазар Ђуришић, Делегат: Милан Благојевић
78378 КК Мондо Баскет : КК Еко Спорт 80 : 65
(20:13, 17:19, 22:21, 21:12)
30.03.2022
16:00
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Петар Милановић, Петар Јанковић, Делегат: Бојан Драшкић
78379 КК Младост 2 : КК Мондо Баскет 75 : 78
01.01.2022
78380 КК Еко Спорт : КК Веба Баскет 69 : 82
07.04.2022
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Лукић, Петар Јанковић, Делегат: Милан Раденковић
78381 КК Абба (Барич) : КК Горица 71 : 101
01.01.2022
78382 КК Сурчин Добановци : КК Умка Џез 70 : 83
04.03.2022
21:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
Петар Јанковић, Александар Грчић, Делегат: Александар Варађан
78383 КК Сурчин Добановци : КК Младост 2 39 : 56
(12:10, 9:18, 11:12, 7:16)
12.03.2022
14:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
Петар Јанковић, Душко Милаковић, Делегат: Милан Благојевић
78384 КК Умка Џез : КК Абба (Барич) 101 : 80
(22:18, 22:22, 30:23, 27:17)
29.03.2022
20:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Петар Јанковић, Александар Миленковић, Делегат: Александар Вранеш
78385 КК Горица : КК Еко Спорт 68 : 59
01.01.2022
78386 КК Веба Баскет : КК Мондо Баскет 110 : 106
01.01.2022
78387 КК Младост 2 : КК Веба Баскет 58 : 72
01.01.2022
78388 КК Мондо Баскет : КК Горица 98 : 89
(23:23, 28:30, 16:14, 31:22)
26.03.2022
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Петар Милановић, Александар Миленковић, Делегат: Милена Главан
78389 КК Еко Спорт : КК Умка Џез 77 : 53
(19:15, 18:18, 20:9, 20:11)
11.03.2022
20:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Ђурђић, Милош Лукић, Делегат: Александар Вранеш
78390 КК Абба (Барич) : КК Сурчин Добановци 87 : 78
01.01.2022
78391 КК Абба (Барич) : КК Младост 2 СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2022
Лука Џомбић, Маријана Стојановић, Делегат: Љиљана Перуничић
78392 КК Сурчин Добановци : КК Еко Спорт 61 : 65
01.01.2022
78393 КК Умка Џез : КК Мондо Баскет 85 : 80
01.01.2022
78394 КК Горица : КК Веба Баскет 93 : 103
31.03.2022
20:30
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Петар Милановић, Александар Грчић, Делегат: Александар Варађан
78395 КК Младост 2 : КК Горица 75 : 87
(21:20, 19:19, 16:34, 19:14)
25.03.2022
20:30
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Лазар Ђуришић, Маријана Стојановић, Делегат: Милена Главан
78396 КК Веба Баскет : КК Умка Џез 82 : 81
01.01.2022
78397 КК Мондо Баскет : КК Сурчин Добановци 76 : 54
(19:7, 25:17, 19:14, 13:16)
08.03.2022
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Александар Грчић, Вук Стојановић, Делегат: Небојша Лазаревић
78398 КК Еко Спорт : КК Абба (Барич) 74 : 48
01.01.2022
>> 2. МРЛ Центар Суперлига