lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Квалитетна лига
1.КК Младост Веба440377:2878
2.КК Слодес422302:2946
3.КК Торлак ОКК Београд422351:3276
4.КК Жарково422320:3216
5.БКК Раднички321237:2215
6.КК Борац Земун321224:2265
7.КК Визура321220:2375
8.КК Беко312239:2334
9.КК Еко Спорт312214:2384
10.КК Сава312237:2454
11.КК Земун312232:2634
12.КК Беовук 72303225:2863
80383 КК Земун : КК Борац Земун
30.11.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Предраг Ширко, Делегат: Горан Радовановић
80384 КК Младост Веба : КК Торлак ОКК Београд 91 : 88
25.11.2022
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Предраг Ширко, Делегат: Бојан Драшкић
80385 КК Беко : КК Сава
28.11.2022
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марко Пауновић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Тодоровић
80386 КК Слодес : КК Жарково 79 : 74
27.11.2022
14:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Огњен Ћурчић, Александар Петровић, Делегат: Ђорђе Илић
80387 КК Беовук 72 : КК Еко Спорт
01.12.2022
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Предраг Ширко, Далибор Шуштершић, Делегат: Никола Којић
80388 КК Визура : БКК Раднички
29.11.2022
14:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Антоније Луковић, Петар Јанковић, Делегат: Ђорђе Илић
80365 КК Земун : КК Визура 77 : 84
09.11.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Антоније Луковић, Филип Младеновић, Делегат: Милан Раденковић
80366 КК Младост Веба : КК Беовук 72 106 : 74
06.11.2022
21:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Димитрије Карановић, Алекса Игњатовић, Делегат: Ђорђе Илић
80367 КК Торлак ОКК Београд : КК Слодес 86 : 75
05.11.2022
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Небојша Перовић, Марко Богићевић, Делегат: Никола Томић
80368 КК Борац Земун : КК Беко 82 : 75
07.11.2022
21:00
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
Огњен Ћурчић, Филип Младеновић, Делегат: Борко Павловић
80369 КК Еко Спорт : БКК Раднички 62 : 74
11.11.2022
21:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Кривокућа, Петар Јанкулоски, Делегат: Ђорђе Илић
80370 КК Жарково : КК Сава 84 : 87
06.11.2022
19:10
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Душан Марчетић, Лука Максимовић, Делегат: Ведран Чоловић
80371 КК Земун : КК Младост Веба 65 : 93
16.11.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Гојовић, Димитрије Карановић, Делегат: Горан Радовановић
80372 БКК Раднички : КК Жарково 78 : 82
16.11.2022
21:20
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Немања Кривокућа, Петар Јанковић, Делегат: Слободан Каличанин
80373 КК Беко : КК Еко Спорт 87 : 71
15.11.2022
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Кривокућа, Немања Гојовић, Делегат: Александар Тодоровић
80374 КК Слодес : КК Борац Земун 71 : 53
12.11.2022
12:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Димитрије Карановић, Милош Ђурђић, Делегат: Александар Толић
80375 КК Беовук 72 : КК Торлак ОКК Београд 71 : 91
13.11.2022
20:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Петар Јанкулоски, Далибор Шуштершић, Делегат: Зоран Нинков
80376 КК Визура : КК Сава 76 : 73
14.11.2022
17:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лука Максимовић, Петар Јанковић, Делегат: Горан Радовановић
80377 КК Младост Веба : КК Визура 87 : 60
20.11.2022
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Марко Перовић, Делегат: Александар Варађан
80378 КК Торлак ОКК Београд : КК Земун 86 : 90
23.11.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Предраг Ширко, Антоније Луковић, Делегат: Ђорђе Илић
80379 КК Борац Земун : КК Беовук 72 89 : 80
20.11.2022
14:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Марко Перовић, Делегат: Александар Варађан
80380 КК Еко Спорт : КК Слодес 81 : 77
22.11.2022
21:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Душан Марчетић, Петар Јанковић, Делегат: Ведран Чоловић
80381 КК Жарково : КК Беко 80 : 77
20.11.2022
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Димитријевић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Толић
80382 КК Сава : БКК Раднички 77 : 85
19.11.2022
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Предраг Ширко, Далибор Шуштершић, Делегат: Никола Томић
80383 КК Земун : КК Борац Земун
30.11.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Предраг Ширко, Делегат: Горан Радовановић
80384 КК Младост Веба : КК Торлак ОКК Београд 91 : 88
25.11.2022
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Предраг Ширко, Делегат: Бојан Драшкић
80385 КК Беко : КК Сава
28.11.2022
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марко Пауновић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Тодоровић
80386 КК Слодес : КК Жарково 79 : 74
27.11.2022
14:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Огњен Ћурчић, Александар Петровић, Делегат: Ђорђе Илић
80387 КК Беовук 72 : КК Еко Спорт
01.12.2022
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Предраг Ширко, Далибор Шуштершић, Делегат: Никола Којић
80388 КК Визура : БКК Раднички
29.11.2022
14:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Антоније Луковић, Петар Јанковић, Делегат: Ђорђе Илић