lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Беовук 72
(80424) 22.01.2023
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
93
КК Беовук 72
58
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.01.2023
09:20:00
Хала Визура Спорт
Димитрије Карановић, Далибор Шуштершић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5