lat|eng
Насловна > Резултати
КАДЕТИ/Квалитетна лига
1.КК Младост Веба440331:2328
2.КК Жарково440335:2588
3.БКК Раднички431290:2747
4.КК Визура330185:1386
5.КК Флеш422250:2736
6.КК Колеџ Београд422285:2826
7.КК Реал Београд321222:2045
8.КК Земун312207:2014
9.КК Еко Спорт Ребрача312204:2554
10.КК Слодес404269:3194
11.КК Младост404224:3134
12.КК Сава404293:3464
80179 КК Земун : КК Реал Београд
28.11.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Петар Јанковић, Делегат: Горан Радовановић
80180 БКК Раднички : КК Жарково 67 : 81
26.11.2022
21:15
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Марко Пауновић, Вук Иванчевић, Делегат: Борко Павловић
80181 КК Еко Спорт Ребрача : КК Визура
01.12.2022
21:45
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Антоније Луковић, Петар Јанковић, Делегат: Александар Толић
80182 КК Колеџ Београд : КК Слодес 88 : 69
26.11.2022
13:20
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Марко Пауновић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Толић
80183 КК Сава : КК Младост Веба 76 : 101
26.11.2022
12:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Димитрије Карановић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Рашинац
80184 КК Младост : КК Флеш 68 : 81
27.11.2022
15:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Далибор Шуштершић, Алекса Игњатовић, Делегат: Стеван Радић
80161 КК Земун : КК Младост 95 : 47
05.11.2022
21:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марко Богићевић, Александар Петровић, Делегат: Александар Кнежевић
80162 БКК Раднички : КК Сава 87 : 81
05.11.2022
12:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Пауновић, Далибор Шуштершић, Делегат: Синиша Шарбајић
80163 КК Жарково : КК Колеџ Београд 80 : 62
05.11.2022
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Радовић, Лука Максимовић, Делегат: Михајло Костић
80164 КК Реал Београд : КК Еко Спорт Ребрача 82 : 61
05.11.2022
17:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Немања Радовић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Кнежевић
80165 КК Младост Веба : КК Флеш 71 : 46
06.11.2022
19:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Димитрије Карановић, Вук Чанак, Делегат: Ђорђе Илић
80166 КК Слодес : КК Визура 48 : 57
09.11.2022
16:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душко Милаковић, Хелена Маринковић, Делегат: Ведран Чоловић
80167 КК Земун : БКК Раднички 56 : 60
14.11.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Огњен Ћурчић, Милош Јоксимовић, Делегат: Горан Радовановић
80168 КК Флеш : КК Слодес 86 : 67
22.11.2022
21:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Кривокућа, Марија Ћирић, Делегат: Слободан Каличанин
80169 КК Еко Спорт Ребрача : КК Младост Веба 55 : 88
12.11.2022
12:20
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Лука Максимовић, Душко Милаковић, Делегат: Ђорђе Илић
80170 КК Колеџ Београд : КК Реал Београд 80 : 62
17.11.2022
21:20
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Немања Кривокућа, Петар Јанковић, Делегат: Александар Толић
80171 КК Сава : КК Жарково 73 : 80
12.11.2022
12:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Ведран Чоловић
80172 КК Младост : КК Визура 53 : 61
13.11.2022
10:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Петар Јанкулоски, Душко Милаковић, Делегат: Стеван Радић
80173 БКК Раднички : КК Младост 76 : 56
20.11.2022
11:00
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Предраг Ширко, Александар Петровић, Делегат: Мирољуб Јовановић
80174 КК Жарково : КК Земун 94 : 56
19.11.2022
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Димитријевић, Марко Богићевић, Делегат: Михајло Костић
80175 КК Реал Београд : КК Сава 78 : 63
20.11.2022
17:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Далибор Шуштершић, Марко Богићевић, Делегат: Александар Кнежевић
80176 КК Младост Веба : КК Колеџ Београд 71 : 55
23.11.2022
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Петар Јанковић, Делегат: Горан Радовановић
80177 КК Слодес : КК Еко Спорт Ребрача 85 : 88
19.11.2022
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душан Марчетић, Душко Милаковић, Делегат: Ђорђе Илић
80178 КК Визура : КК Флеш 67 : 37
19.11.2022
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лука Максимовић, Филип Младеновић, Делегат: Александар Рашинац
80179 КК Земун : КК Реал Београд
28.11.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Петар Јанковић, Делегат: Горан Радовановић
80180 БКК Раднички : КК Жарково 67 : 81
26.11.2022
21:15
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Марко Пауновић, Вук Иванчевић, Делегат: Борко Павловић
80181 КК Еко Спорт Ребрача : КК Визура
01.12.2022
21:45
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Антоније Луковић, Петар Јанковић, Делегат: Александар Толић
80182 КК Колеџ Београд : КК Слодес 88 : 69
26.11.2022
13:20
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Марко Пауновић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Толић
80183 КК Сава : КК Младост Веба 76 : 101
26.11.2022
12:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Димитрије Карановић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Рашинац
80184 КК Младост : КК Флеш 68 : 81
27.11.2022
15:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Далибор Шуштершић, Алекса Игњатовић, Делегат: Стеван Радић