lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У14/Група 1
1.КК Земун 3161601133:54732
2.БКК Раднички 416124902:75328
3.КК Церак 516106970:90526
4.КК Визура 316106842:77026
5.КК Див Баскет 316106901:82726
6.КК Флеш 216610763:86122
7.КК Сурчин Добановци 216412703:84620
8.КК Абба (Барич)16313742:113219
9.КК Борац Земун 216115663:97817
10.КК Планет Баскет (екипа одустала)0000:00
75555 КК Земун 3 : КК Визура 3 72 : 22
20.11.2021
16:30
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75556 КК Флеш 2 : КК Планет Баскет (екипа одустала)
01.01.2022
75557 КК Див Баскет 3 : КК Борац Земун 2 51 : 35
20.11.2021
13:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
75558 КК Абба (Барич) : КК Сурчин Добановци 2 49 : 38
21.11.2021
11:20
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
75559 КК Церак 5 : БКК Раднички 4 65 : 82
24.11.2021
20:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
75560 КК Земун 3 : КК Флеш 2 82 : 39
27.11.2021
16:30
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75561 КК Сурчин Добановци 2 : КК Церак 5 44 : 63
28.11.2021
12:50
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
75562 КК Борац Земун 2 : КК Абба (Барич) 65 : 50
28.11.2021
14:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
75563 КК Планет Баскет (екипа одустала) : КК Див Баскет 3
75564 КК Визура 3 : БКК Раднички 4 46 : 50
03.12.2021
19:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
75565 КК Флеш 2 : КК Визура 3 43 : 47
05.12.2021
17:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
75566 КК Див Баскет 3 : КК Земун 3 43 : 53
05.12.2021
18:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
75567 КК Абба (Барич) : КК Планет Баскет (екипа одустала)
01.01.2022
75568 КК Церак 5 : КК Борац Земун 2 80 : 54
05.12.2021
13:15
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
75569 БКК Раднички 4 : КК Сурчин Добановци 2 52 : 31
22.12.2021
20:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
75570 КК Земун 3 : КК Абба (Барич) 80 : 22
12.12.2021
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75571 КК Флеш 2 : КК Див Баскет 3 32 : 49
12.12.2021
16:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
75572 КК Борац Земун 2 : БКК Раднички 4 33 : 61
13.03.2022
13:45
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
75573 КК Планет Баскет (екипа одустала) : КК Церак 5
01.01.2022
75574 КК Визура 3 : КК Сурчин Добановци 2 55 : 23
10.12.2021
18:45
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
75575 КК Див Баскет 3 : КК Визура 3 70 : 87
19.12.2021
16:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
75576 КК Абба (Барич) : КК Флеш 2 54 : 39
18.12.2021
17:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
75577 КК Церак 5 : КК Земун 3 46 : 72
19.12.2021
10:00
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
75578 БКК Раднички 4 : КК Планет Баскет (екипа одустала)
01.01.2022
75579 КК Сурчин Добановци 2 : КК Борац Земун 2 66 : 41
18.12.2021
13:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
75580 КК Земун 3 : БКК Раднички 4 64 : 47
20.03.2022
09:00
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75581 КК Флеш 2 : КК Церак 5 46 : 44
25.12.2021
11:35
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
75582 КК Див Баскет 3 : КК Абба (Барич) 85 : 59
25.12.2021
16:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
75583 КК Планет Баскет (екипа одустала) : КК Сурчин Добановци 2
01.01.2022
75584 КК Визура 3 : КК Борац Земун 2 65 : 21
25.12.2021
13:15
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
75585 КК Абба (Барич) : КК Визура 3 66 : 74
29.01.2022
10:50
Посавски Партизани (Обреновац) ( Светог Саве 2)
75586 КК Церак 5 : КК Див Баскет 3 55 : 60
30.01.2022
12:30
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
75587 БКК Раднички 4 : КК Флеш 2 58 : 43
21.04.2022
17:30
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
75588 КК Сурчин Добановци 2 : КК Земун 3 18 : 72
30.01.2022
13:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
75589 КК Борац Земун 2 : КК Планет Баскет (екипа одустала)
75590 КК Земун 3 : КК Борац Земун 2 68 : 21
16.02.2022
19:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
75591 КК Флеш 2 : КК Сурчин Добановци 2 61 : 21
06.02.2022
18:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
75592 КК Див Баскет 3 : БКК Раднички 4 55 : 46
06.02.2022
16:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
75593 КК Абба (Барич) : КК Церак 5 56 : 79
28.04.2022
20:20
Посавски Партизани (Обреновац) ( Светог Саве 2)
75594 КК Визура 3 : КК Планет Баскет (екипа одустала)
75595 КК Церак 5 : КК Визура 3 72 : 59
17.04.2022
13:15
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
75596 БКК Раднички 4 : КК Абба (Барич) 70 : 50
17.02.2022
17:15
Посавски Партизани (Обреновац) ( Светог Саве 2)
75597 КК Сурчин Добановци 2 : КК Див Баскет 3 44 : 45
13.02.2022
13:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
75598 КК Борац Земун 2 : КК Флеш 2 45 : 67
13.02.2022
11:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
75599 КК Планет Баскет (екипа одустала) : КК Земун 3
01.01.2022
75600 БКК Раднички 4 : КК Церак 5 42 : 46
20.04.2022
21:40
Бановић Страхиња ( Кнеза Вишеслава 15)
75601 КК Сурчин Добановци 2 : КК Абба (Барич) 84 : 45
03.05.2022
14:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
75602 КК Борац Земун 2 : КК Див Баскет 3 45 : 79
20.02.2022
13:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
75603 КК Планет Баскет (екипа одустала) : КК Флеш 2
01.01.2022
75604 КК Визура 3 : КК Земун 3 32 : 53
03.05.2022
12:20
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
75605 КК Флеш 2 : КК Земун 3 30 : 62
26.02.2022
20:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
75606 КК Див Баскет 3 : КК Планет Баскет (екипа одустала)
75607 КК Абба (Барич) : КК Борац Земун 2 61 : 53
26.02.2022
13:30
Посавски Партизани (Обреновац) ( Светог Саве 2)
75608 КК Церак 5 : КК Сурчин Добановци 2 46 : 41
26.02.2022
13:15
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
75609 БКК Раднички 4 : КК Визура 3 66 : 39
02.03.2022
19:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
75610 КК Земун 3 : КК Див Баскет 3 80 : 44
02.04.2022
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75611 КК Сурчин Добановци 2 : БКК Раднички 4 50 : 53
28.04.2022
11:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
75612 КК Борац Земун 2 : КК Церак 5 52 : 67
06.03.2022
10:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
75613 КК Планет Баскет (екипа одустала) : КК Абба (Барич)
75614 КК Визура 3 : КК Флеш 2 55 : 32
11.03.2022
18:45
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
75615 КК Див Баскет 3 : КК Флеш 2 68 : 44
13.03.2022
18:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
75616 КК Абба (Барич) : КК Земун 3 25 : 99
12.03.2022
17:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
75617 КК Церак 5 : КК Планет Баскет (екипа одустала)
75618 БКК Раднички 4 : КК Борац Земун 2 46 : 40
16.03.2022
19:45
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
75619 КК Сурчин Добановци 2 : КК Визура 3 33 : 46
12.03.2022
12:45
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
75620 КК Земун 3 : КК Церак 5 75 : 44
23.03.2022
21:20
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
75621 КК Флеш 2 : КК Абба (Барич) 74 : 52
20.03.2022
19:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
75622 КК Борац Земун 2 : КК Сурчин Добановци 2 33 : 54
19.03.2022
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
75623 КК Планет Баскет (екипа одустала) : БКК Раднички 4
75624 КК Визура 3 : КК Див Баскет 3 45 : 31
19.03.2022
12:15
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
75625 КК Абба (Барич) : КК Див Баскет 3 45 : 68
27.03.2022
17:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
75626 КК Церак 5 : КК Флеш 2 51 : 56
07.04.2022
21:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
75627 БКК Раднички 4 : КК Земун 3 30 : 64
31.03.2022
20:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
75628 КК Сурчин Добановци 2 : КК Планет Баскет (екипа одустала)
75629 КК Борац Земун 2 : КК Визура 3 39 : 46
26.03.2022
13:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
75630 КК Земун 3 : КК Сурчин Добановци 2 79 : 53
03.04.2022
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75631 КК Флеш 2 : БКК Раднички 4 54 : 56
02.04.2022
18:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
75632 КК Див Баскет 3 : КК Церак 5 53 : 55
03.04.2022
18:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
75633 КК Планет Баскет (екипа одустала) : КК Борац Земун 2
75634 КК Визура 3 : КК Абба (Барич) 59 : 25
02.04.2022
12:20
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
75635 КК Церак 5 : КК Абба (Барич) 83 : 48
10.04.2022
14:15
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
75636 БКК Раднички 4 : КК Див Баскет 3 61 : 38
12.04.2022
20:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
75637 КК Сурчин Добановци 2 : КК Флеш 2 62 : 44
10.04.2022
11:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
75638 КК Борац Земун 2 : КК Земун 3 31 : 58
09.04.2022
09:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
75639 КК Планет Баскет (екипа одустала) : КК Визура 3
75640 КК Земун 3 : КК Планет Баскет (екипа одустала)
75641 КК Флеш 2 : КК Борац Земун 2 59 : 55
17.04.2022
17:05
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
75642 КК Див Баскет 3 : КК Сурчин Добановци 2 62 : 41
17.04.2022
13:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
75643 КК Абба (Барич) : БКК Раднички 4 35 : 82
30.04.2022
17:15
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
75644 КК Визура 3 : КК Церак 5 65 : 74
02.05.2022
12:20
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)