lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига У15   >   ШКК Звездара - КК Визура
(79937) 18.03.2023
Пионири/Квалитетна лига У15
ШКК Звездара
48
КК Визура
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.03.2023
18:15:00
Павле Савић
Марко Пауновић, Оливера Старинчевић. Делегат: Александар Рашинац

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5